Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Félek a csalódástól, és hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek a csalódástól, és hogy becsap. Sok esély van rá?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok és most egy fiúval úgy tűnik h összejön a dolog. De az a baj h már nagyon sok barátnője volt, és nem vette komolyan őket. De a fiú legjobb barátjával ( aki amúgy egy lány :D ) jóba vagyok, és ő azt mondja h a fiú nagyon szeretne velem összejönni és komolyan gondolná. nagyon félek a csalódástól. Mit tegyek?
2011. jan. 29. 10:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A csalódásokat nem kerülheted el az életben, még azzal sem, ha minden jótól megfosztod magad. Vágj bele, aztán majd meglátjátok.
2011. jan. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
statisztikailag elég sok, de ha nem mész bele és engeded el magad, akkor a jó és szép emlékek is kimaradnak az életedből. mindig légy pozitív, ha a kezdetekben negatívan állsz hozzá, akkor az sajnos hatással van az a végkimenetelre is. szóval csak fel a fejjel, és élvezd az életet :)
2011. jan. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Végül is ha legjobb barátok a lánnyal,lehet h ez lány aki a barátja, nyilván többre tartja a fiút mint téged..így ha másképp lenne szval ha nem akarna tőled semmi komolyat a fiú, csak hülyít, az sem biztos h elmondaná.. mivel a fiú barátjának akar jóót.....


de nem tudom, próbáld meg.. aztán utána ha úgy érzed h átver, akkor kidobod :)

2011. jan. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szia.sajnos a csalódás veszélye minden jól működő kapcsolatban is fennáll,tehát ezt kikerülni nem tudod max úgy ha soha nem jössz össze senkivel.ha kockáztatsz nyerhetsz,ha nem kockáztatsz akkor pedig veszítesz mindenképp.
2011. jan. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

3. válaszoló, ismerem annyira a lányt h ilyet nem tenne.

köszönöm a válaszokat.

2011. jan. 29. 15:03
 6/7 anonim ***** válasza:

abban igazuk van a válaszoloknak hogy ha félsz a csalodástol és nem mész bele dolgokba akkor kimaradsz sok szép jobol. de azér ha eleve tudod róla hogy már ennyi idősen már sok barátnője volt és egyiket se vette komolyan, azér igy gyakorlatilag egyértelmű és nyilvánvalo hogy téged sem fog komolyabban venni. olyannal kezdj akinek nemvolt még ennyi kalandja, úgy is érhetnek csalódások persze, de azér sokkal kisebb az esélye, vagy nem fog annyira átverni, stb.


am meg persze hogy aztmondja hogy komolyan gondolná... aztán megkap és már nem is fogja komolyan gondolni... ennyi, ilyenek a fiuk, abban a korban amiben ti vagytok meg főleg...

2011. jan. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

tudom tudom. csak az a helyzet h a lánynak biztos h nem hazudik, mert kb 8-9 éve legjobb barátok. jelenleg most ez az egy nyugtat.

de egyébként volt már lány akivel pl 1 hónapig együtt volt és utánna a csaj dobta ki, csak sokkal több komolytalan kapcsolata volt.

2011. jan. 29. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!