Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A lány, akivel összejönnék,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lány, akivel összejönnék, azt hiszi, nőfaló vagyok, közben az ellenkezője igaz. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szóval a helyzet az, hogy randiztunk, jól alakult, tetszett, sztem én is neki, úgy néz ki lesz folytatás (persze nem biztos, semmi sem az; nemsokára kiderül). Csak közben olyasmit mondott, hogy szerinte én biztos falom a nőket.

Közben a valóság, hogy eddig két barátnőm volt, és csak az elsőt szerettem, de az se tartott tovább 2 hónapnál. Nem is történt semmi komolyabb köztünk, tehát szűz vagyok még.


Mire véljem előbbi kijelentését/tippjét/véleményét? Jót jelent, vagy sem?

Előbb-utóbb muszáj lesz elmondanom neki az igazat. Mikor, és hogyan tegyem, hogy ne legyen kiábrándító? Szeretném elérni, hogy belém szeressen, de persze nem hazugsággal.

Köszi a válaszokat!


21/F


2011. jan. 30. 00:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez közvetett utalás volt arra, hogy őt is "fald" fel.


Ha komolyan gondolja, akkor az igazság nem fogja kedvét szegni.


Azt se feledd, hogy a férfiak szüzessége lelki kategória, nincs fizikai jele.


Hajrá

2011. jan. 30. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ne véld semmire. Tetszettél neki, olajozott volt a dolog, és úgy gondolta, biztos más lányokat is megfogtál már.

Nem kell az ilyesmivel törődni. Ha majd rákérdez, mond meg, hogy mi a helyzet, de mivel a nők utálják egymást, ne fejtsd ki a dolgot. Volt, elmúlt, kész.

2011. jan. 30. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

egyetértek. a kezdet kezdetén exekről ne nagyon regélj, nem jó húzás, később is max akkor ha kérdez, vagy ha szóba került. ha már stabil kapcsolatban éltek, akkor kerüljenek elő ezek a régi dolgok, mert amúgy csak rossz érzése lesz tőle az embernek...

ha megint ezt mondja, vagy erre utal, akkor reagálj rá mosolyogva, esetleg nevetve, pl. "pff, dehogy", vagy "bár úgy lenne" egyértelműsítve, hogy ez egy túlzó bók az ő részéről. ha pedig rákérdez, akkor tömören de vázold a szitut.

2011. jan. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

mondd azt, hogy nem falod fel őket, csak kóstolgatod, finoman ízlelgeted, élvezed a nőiességüket, nézz a szemébe, mondd hogy valahogy így és adj egy érintő puszit a szájára.


figyeld meg, le fog smárolni

2011. jan. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!