Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randin hogy mondod meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randin hogy mondod meg valakiről, hogy jó vagy éppen rossz fiú? :-) Milyen tulajdonságok alapján döntöd el?

Figyelt kérdés

Ugyebár az tutira nem derül ki, hogy mennyire dobja egymás után a csajokat.

És csak 2 órád van arra, hogy besorold valahova.


2011. jan. 30. 09:38
 1/5 anonim ***** válasza:

sehogy XD ha jól érezted vele magad akk lesz 2. is és kész ha nem akkor nem


19F

2011. jan. 30. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

szerintem nem attól rosszfiú a rosszfiú, hogy sorban dobja a csajokat, hanem attól, hogy nem egy unalmas papucs :P

mellesleg ha jól érzed vele magad, hát hagyd, hogy jó legyen. volt nekem jó- és rosszfiú is az évek során, és bizony rosszfiúnál állapodtam meg :) a jófiúk sajnálatosan unalmasak.

2011. jan. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Utolsó

aztán meg jöttök ide meg a barátnőitekhez picsogni

2011. jan. 31. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
azért elég fura értékren d a mai
2011. jan. 31. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

22:46


nem szoktam picsogni, barátnőknek se, itt meg aztán végképp. tisztában vagyok vele, hogy bárkivel is futott zátonyra a dolog, az az ÉN választásom volt, felnőtt vagyok, önállóan döntök az életemről, és arról is, ha kockáztatok. az ilyesmi mindig bizalmi játék, hisz egy új embert ismerünk meg. ha bevállalom, hát bevállalom, és ezzel aláírom az "apróbetűs" részt is.

azt vallom, ha az exünket gyalázzuk, azzal saját magunkat gyalázzuk, ebből pedig már jó régen kinőttem...


természetesen biztos van olyan, akinek a jófiúk jönnek be, én próbáltam, de nem ment (egyszer 6 hónap, később egy másikkal 2,5 év). és most boldogan, békességben, viharoktól és féltékenykedésektől mentesen élek együtt egy olyan "rosszfiúval" aki karakán, magabiztos és ráadásul elég sok futó kalandja volt a múltban. nekem ez jött be.

2011. jan. 31. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!