Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez most mire volt jo? Randizta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most mire volt jo? Randiztam egy sraccal es a randi alatt egesz vegig szandekosan sertegetett es szivatott, es amiutan otthagytam az utan irta chaten hogy menyire sajnalja. En 15 vagyok o meg 17

Figyelt kérdés
2011. aug. 28. 22:17
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert egy büdös paraszt.
2011. aug. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azt hitte vicces.

De pontosan mivel sértegetett?

2011. aug. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Arra volt jó, hogy rosszfiúnak tekintsd és vonzódj hozzá.
2011. aug. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Tajparaszt ***** válasza:
100%

Mert balf.sz.

Felejtsd el.

2011. aug. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Miket mondott?? :O
2011. aug. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Két okot ismernék. Vagy így született, hogy mindenkivel sértő, tehát nem csak veled. Vagy éppen volt rá oka. Lehet olyat mondtál neki ami rosszul esett neki, de te nem is gondolnád. Neki rosszul esett és így olyanokat mondott amit nem akart. De mivel szívatott téged így nem történhetettem meg ez. Akkor csak így született és ezek nem szándékos sértegetések csak nem érzi hol a határ.
2011. aug. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

mert egy balf.sz

azt hiszi,a lányoknak a rosszfiúk jönnek be,ezért sértegetett hogy őt is rosszfiúnak nézd

2011. aug. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 nevetnemadok ***** válasza:
100%
Mond meg mivel sértegetett meg h mivel szivatott.Szerintem azért ha tudom hogy egy csajnak a rosszfiúk jönnek be akkor se állok neki sértegetni meg szivatni hát ez milyen dolog hogy sértegetek vkit és aztán bocsánatot kérni???Az is lehet h vmi betegsége van láttam ilyet h a csávó mindenhol káromkodik (Bolt,utca,suli stb)
2011. aug. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Tetszett neki a Spanom csaja c. film:D:D
2011. szept. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
bordeline személyiség zavaros .ez akkor baj h nem ismeri fel .úgy tűnik szórakozik pedig ő is szenved . ez betegség de orvosolható .nem biztos ez a baja , ez is csak egy ötlet.
2011. szept. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!