Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A lányoknak tetszik/szeretik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányoknak tetszik/szeretik ha a fiú kezdeményez?

Figyelt kérdés
és honnan tudjam ,hogy szimpatikus vagyok e neki?
2009. febr. 7. 19:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze!Sőt inkább a fiúk kezdeményezzenek.A lányok nem szeretnek egyenesen beszélni.Inkább titokzatosak.Onnan tudod hogy oda mész hozzá és megkérdezed.Vagy egy szemezés mindent elárul.
2009. febr. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem, ha a fiú kezdeményez, ha nekem is tetszik akkor csúúcs! Ha meg nem akkor önbizalmam lesz tőle, de azért akkor megmondom neki, hogy bocsi, de nem jön be vagy ilyesmi...
2009. febr. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
IGEN!!!manapság nagyon kevés a 'tökös' pasi,lassan a lányoknak kell udvarolniuk.Az már önmagában jó ha mersz kezdeményezni, azt minden lány díjazza (legalábbis aki normális) ha meg te is bejössz neki, akkor.....:D:D:D
2009. febr. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Milyen kérdés ez?:D Persze, hogy szeretik a lányok, ha a fiú kezdeményez!(Ez alapból is az ő dolguk lenne.) Ha jó pasi, akkor alap, hogy szeretjük, ha nem jön be, akkor is örülünk neki, hogy bejövünk a pasinak.:)


Ha tetszel a csajnak, akkor szemezni fog veled, vagy mosolyogni... de szerintem általában könnyen észre lehet venni egy lányon, ha bejön neki a fiú.:)

2009. febr. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
48%
Velem is titokzatos volt egy csaj, addig húzta, halasztotta, míg lett nekem más, most meg mániákusan álvalóságokat terjeszt rólam másoknak, vagy a barátnőmnek, mert elszámolta magát és megakart szopatni, hogy meddig megyek el... most a leendőbeli pasija 3szor már megverte nagyon, és valamiért nem bánom...azt kapta amit megérdemelt.
2009. febr. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nemhogy szeretik, elvárják! :P
2009. febr. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Rám az ítéletnapjáig várhatna egy pasi, hogy kezdeményezzek. Hékás, ez a ti feladatotok! :D
2009. febr. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Meny oda hozá beszélj vele s ha mosolyog s zavarban van tetszel neki:)

Mindenképen te kezdeményez:)

2009. márc. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!