Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Képes leszek magányosan is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Képes leszek magányosan is boldog lenni? 21 éves fiú

Figyelt kérdés
Mindig csalódnom/lemondanom a nőkben/nőkről.Ezért inkább feladom.
2009. febr. 7. 22:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
23 éves lány vagyok. Ugyanebben a cipőben. Rosszkor vagyunk rossz helyen :( És a naivitásunkat kihasználják.
2009. febr. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ejnye! Sosem szabad feladni! Küzdeni kell, amíg csak lehet....életünk végéig! Nektek is el fog jönni az az idő amikor jön egy lány/fiú és hoppá, nevetni fogtok ezen az egészen, hogy ilyet írtatok!
2009. febr. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
6%
Ja és remélem, hogy menni fog az egyedül lét...Nehéz lesz bizonyára...De inkább, minthogy újra összetörjék a szívem.
2009. febr. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

A, meg nagyon fiatal vagy! Ne add fel. Erdekes mondjuk, hogy a nok ugyanugy panaszkodnak, mint most te. De en inkabb a noket hallom panaszkodni (magamat is beleertve),mint a pasikat.

Az biztos, hogy egyre nehezebb. Regelj tarskereso oldalakra be, es akinek csak tudsz, irjal! Soha nem lehet tudni mit hoz a sors.

De szerintem ne gorcsolj, jarjal minel tobb helyre, hogy minel tobb alkalmad legyen ismerkedni.

2009. febr. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ja, es nem leszel kepes, hogy maganyosan is boldog legyel, hiszen az ember tarsas leny. Szerintem nem jo maganyosnak lenni, es egeszsegtelene is. Igenis talald meg a parodat!!!!
2009. febr. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

nem, ez nem jó hozzáállás! Beletörődhetsz, de az évek attól még telnek! Gondolj bele, 5-10 év után a makacsságod miatt tartasz majd ugyanitt, az mennyivel jobb? Hajrá, ne add fel!

Amúgy szerintme nem lehet magányosan boldognak lenni, FŐLEG ha sokat rágódsz rajta!

Kivételes eseteket persze fel lehet hozni. Pl az egyetemi professzoraim többsége agglegény/vénlány és jól elvannak, mert a tudományos élet 200%ban leköti őket. Ennek ellenére vmilyen szinten sajnálnivalók, de ők igy boldogok.

Szóval ha nem ilyesmi munkakörben akar vki mozogni, hanem 'normális', való világban élő ember vagy, akkor szerintem kell a társ az ember mellé.

2009. febr. 8. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is akkor jott mikor nem is vartam........most mar a ferjem.Nagyon boldogok vagyunk.
2009. febr. 8. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Nővérem 17 éves kora óta 1× próbált összejönni vkivel, addig egy barátja volt, akivel összeveszett. Akivel másodjára akart összejönni (akkor volt asszem 21-23, akkor hatalmasat csalódott az illetőben. Most (26 évesen) boldog házasságban él 33 éves (!!!) párjával. A férjének egészen tavaly előttig nem volt barátnője. 2008 augusztusában esküdtek.


Ha a sógoromat vesszük alapul, akkor még van 12 éved :) Ne add fel!

2009. febr. 8. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én 19 évesen nagyon untam hogy akárkivel kavarok, " no thnx (belőlem) " a vége... a 10. !! csaj a mostani barátnőm. Az utolsó pillanatban lett szerencsém, mert ha ő is kikosaraz, akkor nagy méretekben terveztem a k*rvázást, és még csak lelkiismeret furdalásom ssem lenne, mert a kedvességemet, szeretetemet, barátságomat adtam oda, és mind az összes eddigi csaj megszopatott. Az utolsó nem. Nem is fog. Feloldódtam, jobba közérzetem, 4 hónapja vagyok együtt a barátnőmmel, és az önbizalmam is javult, többre értékelem magam. Tényleg nem sok kellett volna hogy egy életre megutáljam a nőket... neked meg azt üzenem, hogy még kicsit tarts ki, innen kezdődnek a rendes fiúk, ahol te meg én vagyunk :)
2009. febr. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
53%
Vagy ha mégsem sikerül, le kell kötnöd magad 200%-ban pl.: munkával, sporttal, akármivel amit egész nap és állandóan csinálhatsz.
2009. febr. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!