Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Sok tali, de semmi fejlemény...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok tali, de semmi fejlemény nincs, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem akarom kimondani hogy "hé szeretlek", hanem valahogy szavak nélkül tudatni vele..vagy szavakkal, de csak célozni rá hogy lépjen már valamit. De mit tegyek, vagy mit mondjak?


24L


2011. febr. 4. 18:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Nézz mélyen a szemébe.. Ez nagyon fontos, hogy mélyen! Ezzel szerintem bárkinek leesne :) Sok szerencsét! (akinek meg nem, az hülye :D)
2011. febr. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A szemébe hosszasan bámulás megvan minden alkalommal, de hát, úgy látszik nem elég:) A kezét is megsimogattam néhányszor, de még mindig nem esik le neki. Egyébként semmi önbiztalma, félénk is, szóval nehéz vele.
2011. febr. 4. 18:54
 3/7 anonim ***** válasza:
Jajj hát, akkor máshogy nem nagyon lehet vele tudatni :) Szerintem már csak a szeretlekkel értené meg szerintem a szándékod.. :D
2011. febr. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egy egyszerű kis szájrapuszi pl búcsúzáskor :D sztem attól bátrabb lenne :D
2011. febr. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kapd le. Velem már megjátszotta két csaj, amikor töketlenkedtem.
2011. febr. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen uccso kettővel egyet értek!
2011. febr. 5. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
hívd el randizni...javasolj olyan programot ami teljesen egyértelműen romantikus! vagy szervezd úgy,hogy aludjatok egymásnál pl egy buli után, mindketten ittatok, te a közelben laksz, ő nem vezethet,nem tud hazamenni...így ha nálad alszik,úgy,hogy még egy picit ivott is,akkor lehet hogy lenne valami;)
2011. febr. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!