Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van 1 lány akivel neten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van 1 lány akivel neten ismerkedtem meg és holnap fogok vele elöször találkozni. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Elméletileg már járunk meg gépen irtuk hogy pld: " jóéjt csók" hasonlóak

szerintetek mit csináljak amikor meglátom / találkozok vele? smároljam le? helppls :)


2011. júl. 14. 21:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

"jóéjt csók"

kb. az összes csaj ismerősöm így szokott elköszönni, akk jó sok csajom van, nem?

2011. júl. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

várj várj...ha még nem találkoztatok, akkor hogy jártok ? :D

msn-en nem lehet járni...vagy..hűű lemaradtam :D

na mindegy:D

A lényeg, hogy legyél természetes, és mosolyogj sokat, bókolj, mesélj neki magadról sokat és ne felejts el kérdezni róla, a lányok szeretnek magukról beszélni és ilyenkor egy csomó dolgot meg lehet róluk tudni, mint pl, hogy mit szeret :)


Szóval sok sikert !

2011. júl. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Sose szerettem a netes ismerkedést. Csak légy nyugodt, és ne hajtsál a csajra. Mert megérzi, hogy ő a nyeremény, és te nem vagy neki kihívás. Ez rossz. Csak beszélgess vele. Ennyi. A többire ráérzel.


ui.: Ha meghívod valamire, mindenképp az övét ő fizesse ki. Nehogy már kihasználjon.

2011. júl. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Te nagyon bolond vagyXD Hogy járhatsz vele, ha még nem is találkoztatok?O.o Találkozás után még mondhat nemet:D Nem jártok még, ezt fogad el!
2011. júl. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Szerintem csak akkor csókold meg, ha biztosan tudod, hogy nem lenne ez neki hirtelen lépés, elvégre még attól függetlenül, hogy jártok, még soha nem is láttátok egymást. Amúgy én így elsőre csak puszit meg kézfogást ajánlanék...
2011. júl. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Csak még annyit, hogy ha te hívod meg, neked kell fizetned, az hülyeség, hogy a sajátját ő fizesse, ne hallgass az utolsóra.Bocs..

Ha esetleg ő magától mondja, hogy fizessetek külön, akkor oks, bár még akkor sem illik ezt elvárni. Komolytalan dolog.

És gondolom nem egy első osztályú étterembe hívtad meg, szóval...

2011. júl. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

jah, még necces.. én sem támadom le azért rögtön majd a kedvest.. kis hangulat teremtés, és figyelek rá hogy mire lesz nyitott. ajánlom neked is.

amúgy pedig: szilvás buktát, mert azt szeretem (a kérdésedre)

2011. júl. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

neten ismerkedtél meg vele? mit csinálj? felejtsd el de jó gyorsan :)


19F

2011. júl. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
100%
Szilvásbuktát, mert azt szeretem!
2011. júl. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
egyszerűen add magad és ha már meghívtad valahová akkor te fizess!
2011. júl. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!