Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha elhívok egy fiút valahova,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elhívok egy fiút valahova, miért gondolják azt hogy bejönnek nekem és randizni akarok?

Figyelt kérdés
Én nagyon szeretem jófej emberekkel körülvenni magam, és imádok új embereket megismerni. Szinte mindig előfordul, hogy szimpatikus egy srác és messzebbről ismerem csak, elhívom valahova mert megakarom ismerni. Az elején leszögezem, hogy nem randi, tényleg csak barátkozni akarok. Erre 100%-osan úgy fogja fel, hogy nekem nagyon bejön csak nem merem megmondani. Ha rájön hogy tényleg nem akarok semmi komolyat akkor meg leszar. A pasiknak csaj nem kell barátilag, csak kapcsolatra, vagy mi? Pasiknak csak pasi barátaik lehetnek,csajoknak meg csaj? Vagy ez hogy működik? Véleményeket, tapasztalatokat várok.
2011. febr. 7. 15:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én nem tudom,de saját tapasztalatomra hivatkozva: Nekem személy szerint nincs csaj haverom,aki meg van,attól is akartam valamit(netán még egy kufirc bele is férne mostanáig:D),más haveromnak meg van egy rakat csaj haverja...de alapvetően fiú-lány barátság NINCS.
2011. febr. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hát szerintem olyan van fiú és lány között hogy haveri kapcsolat. De szoros barátság nincs. El se hiszem hogy ezt mondom, de tényleg így van. Eddig mindig azt mondtam hogy persze hogy van.
2011. febr. 7. 15:17
 3/11 Moszuke ***** válasza:

hát elsőre én is tuti félreérteném ha elhívnál.. akármennyire is hangoztatnád, hogy NEM RANDI..

persze ez ember függő..


nekem perpill 1 nő nemű barátom van, valszeg évekig csak ő lesz az egyetlen... kevés az olyan lány akivel én egy húron pendülök.

utólag örülök is neki picit, hogy nem jöttünk össze.. így nem veszítem el őt mint barátot ha összeveszünk párkapcsolat alatt vagy vmi:)


nomeg akad pár vagon nő nemű haver is...

ha ez az egy nőnemű barát elhív valahova talizni, nem értem félre.

na de ha egy, a sok haverlány közül (mondjuk ha ismernélek téged akkor te is ebbe a körbe tartoznál) hívna el azt félreérteném, tök mind1 mit mond.


bár én eleve nem fogadnám el ezt a randinak látszó talit mert van bnőm, vagy ha elfogadnám akkor én is leszögezném hogy télleg és télleg TÉNYLEG nem randi..

a barátcsajommal meg azért nem futok össze mert tuti féltékeny lenne a kedvesem:)


az embernek kevés a barátja.. nőbarát meg aztán annál kevesebb.

havercsajból meg sok van... és "őket" az ember nem ismeri annyira ezért értjük félre ha "közelednek"

2011. febr. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Moszuke ***** válasza:

***A kérdező kommentje:

Hát szerintem olyan van fiú és lány között hogy haveri kapcsolat. De szoros barátság nincs. El se hiszem hogy ezt mondom, de tényleg így van. Eddig mindig azt mondtam hogy persze hogy van.***


én is úgy voltam vele, hogy nincs ilyen hogy barátság lány-fiú között... pedig tényleg van...

csak előtte tisztázódnia kell ki mit érez a másik iránt.

majd ha már mind két fél semleges a másik iránt érzelmi téren akkor lehet barátkozni.


a barátcsajom is úgy lett, hogy ismertük egymást már vagy 2éve, aztán 1nap kicsit mélyebb szinten kezdtünk el beszélgetni én beleestem, ezt elmondtam neki, ő finoman visszautasított, nem egyszer, nem kétszer.

aztán nagy nehezen rájöttem, hogy oké itt nincs keresni valóm, túl léptem rajta és most szent a béke és kisebb fura mosolyszünet után barátság alakult ki:) és utólag jókat mosolygunk a régi érzelmeimen.


szal van ilyen.. csak értelmesen kell csinálni és tényleg túl lépni azon hogy az illető ellenkező nemű.

2011. febr. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

"kapcsolatra" értsd pár óra/hónap

nagyon kevés férfi(sőt, ember) képes barátságra az ellenkező nemmel. ez olyan, mintha egy férfi csak szexet akar, mindenkivel flörtöl, de a nők folyton azt hiszik, hogy "kapcsolatot" akar tőlük.

ez a másik világ, amit még nem értesz

a férfi másképp működik, csak egy bizonyos intelligencia felett képesek leküzdeni az ösztöneiket.


15:11 de van olyan, hogy 2 ember nem azért van együtt, hogy dugjanak. ahhoz csupán az kell, hogy ne legyenek egymásnak "potenciális"ak. azaz esélyesek. ezért lesznek általában a dagi lányok meg a félénk fiúk a "jóbarátok".


15:17 miért ne lehetne? neked mi a barátság?


15:19 én nem érteném félre csupán ezt, nagyon sok jelből áll az össze, ha egy lány rád van kattanva.

"kevés az olyan lány akivel én egy húron pendülök. " sőt, fiúk közt is nehéz találni ilyet.

2011. febr. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

15:48 vagyok


15:25 nem kell érzelmileg semlegesnek lenni, csupán nem szerelmesnek/nem akarni dugni vele. azért nagy különbség, mert így szerethetsz valakit úgy, hogy nem vársz el tőle semmit sem testileg, sem egyéb téren, mivel komoly kötődést és törődést kellene kifejeznie.

2011. febr. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
itt is írta valamelyikőtök h valakinek kevés csajhaverja van és hallottam olyat is hogy a legtöbb fiúnak nincs csaj haverja vagy a legtöbb csajnak nincs pasi haverja...én az ismerőseimnél azt tapasztalom hogy marha sok csajnak van pasi haverja és ugyanez fordítva is
2011. febr. 7. 15:59
 8/11 A kérdező kommentje:
ja és kössz a válaszokat :D elgondolkodtató :D
2011. febr. 7. 15:59
 9/11 anonim ***** válasza:

ha szép vagy, jófej és értelmes, akkor a válasz magától értetődő. gondolom így van.

23f

2011. febr. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
köszi :)
2011. febr. 7. 22:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!