Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit kéne tennem? Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem? Hogyan viselkedjek?

Figyelt kérdés
Van egy hímnemű,aki régóta tetszett nekem.Több mint egy évtizeden át magamban tartottam,de pár hónapja úgy alakult,hogy közöltem vele.Elvitt vacsizni,meg kedveskedett egyéb mással miután mondtam,hogy randizhatnánk.Nos,a randi nem sikerült túl jó,Én is fáradt voltam,Ő is és Én nem is számítottam erre,azt hittem csak rám csörög,hogy Megbeszéljük ezt,és esetleg nemet mondjon vagy hogy igen,lehet valami.Szóval Azt mondta nem kertel,a kedvesség nem ámítás,és hogy megmondja mit gondol.Aztán tovább fokozta,hogy adjak még neki 1-2 napot,és azóta se mondott semmit.A közelembe lakik,úgyhogy sűrűn találkozunk,főleg tavasztól őszig,amikor többet vagyok a kertben,meg jövök megyek szívesebben.Csak azt furcsállom,hogy szinte megvárja amíg oda nézek,hogy rám köszönhessen.Én gyávának,jellemtelenek hazugnak tarom,nagyon kiábrándító volt ez a viselkedés.Fiúk válaszát várom,hogy szerintetek miért csinálta ezt.Miért nem mondott egyből nemet,miért hülyített,ígérgetett.Azért írtam,hogy hímnemű,mert az ilyet viselkedést nem tartom férfiasnak.
2011. febr. 10. 16:12
 1/7 anonim ***** válasza:

"Én gyávának,jellemtelenek hazugnak tarom,nagyon kiábrándító volt ez a viselkedés."


Innentől kezdve nem tudom mi a problémád. Felejtsd el és kész.

2011. febr. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen tudom :( De sokszor volt,hogy úgy viselkedett,hogy egyértelműen látszott,hogy tetszem neki.Nagyon sokszor volt ilyen.
2011. febr. 10. 16:15
 3/7 anonim ***** válasza:
Nagyon erőszakos a stílusod /az írásodból legalábbis ez látszódik. Szerintem ha kicsit visszafognád magad, már együtt lennétek.
2011. febr. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Miből gondolod,hogy erőszakos vagyok?Most komolyan kérdezem.A leírtak mely részéből szűrted ezt ki?

És azt sem értem,ha így is van,akkor miért nem lehet megmondani az igazat.Ha egyszer azt mondja nem kertel,megmondja mit gondol,utána nem szól semmit.Erős jellem vagyok,de a magánéletben egész másképp viselkedem,nem úgy mint munkában,vagy olyan helyzetben ahol ki kell állnom magamért

2011. febr. 10. 16:30
 5/7 A kérdező kommentje:
Na meg itt nem is az a lényeg,hogy mi volt,mert ebből már nem lesz semmi,hanem hogy hogyan viselkedjek?Jófejkedni nem fogok vele,meg beszélgetni annyit úgy ahogy régen miután ilyen szinten sz@rba se nézett.Aki ennyire ember számba sem vesz az ne is köszönjön.Megmondjam neki higgadtan a véleményemet?Hogy mit gondolok az egészről?
2011. febr. 10. 17:21
 6/7 anonim ***** válasza:

na tulajdonképpen megválaszoltad magadnak.

Szerintem mondd el neki ls beszéljétek meg!!

ne ordítsd le mert akkor védekező mehanizmusba lendül..

BESZÉLJÉTEK meg!!

2011. febr. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem akarok ordítani.Egy nagyon kedves embernek ismertem meg.Már idáig is sok mindent tettem amitől jobb lett az életem(nem anyagi értelemben),de ha összejöttem volna vele akkor egy kisangyal lettem volna.Nekem nincs miért güriznem,megvan minden ami kellhet,nem vágyom luxusra csak egy párra,azt hittem rendes,és így lekezelt.Biztos fog még jönni,máskor is kifalsult más ügyben,akkor is bujdosott egy évig,aztán jött,hogy "hello".
2011. febr. 10. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!