Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Pasik mire izgultok csókolózás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik mire izgultok csókolózás közben?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy mik azok, amikre begerjedtek csókolózás közben. Simogatás,harapdálás? Nektek mi a véleményetek?
2011. febr. 11. 15:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Kivillanó cicik...
2011. febr. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
66%
pl ha kinyitja a söröm
2011. febr. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
30%
A húga.
2011. febr. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem exem nagyon izgató csókokat adott. Ő szorosan magához ölelt megvárta még megpróbálom megcsókolni, akkor kicsit elhúzta a fejét, ezzel engem "vadítva". Utána hagyta hogy smár legyen belőle, azt nagyon szenvedélyesen csinálta, és sokszor simogatott, a pólóm a alá nyúlt és a körmeivel óvatosan a hátamat simogatta, volt hogy a fenekemet fogtam is olyan is volt, főleg ha ültünk/ feküdtünk, hogy elkezdte a combom simogatni, és lassan feljebb csúszott, egész a szerszámig...
2011. febr. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
ez tetszik, kipróbálom :) köszönöm
2011. febr. 11. 16:00
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Előző 15:51-ös vagyok, azt ki hagytam, hogy a végén sokszor gyengéden megharapta az ajkamat, az is nagyon vadító volt. Sok sikert :)

19|F

2011. febr. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
igen, azt én is szoktam, és ő is nekem, és nagyon vadító, tényleg. :) köszönöm. :)
2011. febr. 11. 16:12
 8/11 A kérdező kommentje:
és a tarkó simogatása, hajba túrás milyen hatást vált ki?:D
2011. febr. 11. 16:19
 9/11 anonim ***** válasza:

Én vagyok megint!

Fogalmam sincs, rövid 3mm-es nyírt hajam van :D Szóval ez mindigis kimaradt az életemből. A tarkó sem rossz. Exem azt csinálta, hogy rémült lovagló pózban, és a két kezével megfogta az arcom úgy hogy a hüvelykujja a fülem előtt volt és az ujjai a tarkóm felé hátra... akkor teljesen övé volt a kontroll És én élveztem, hogy uralkodik rajtam, kivagyok szolgáltatva neki. Ill ha vadabb kedve volt a pólómat kicsit felhúzva a mellem fogta, néha "karmolászta" :D (Teszem hozzá ezek nem szex közben voltak!)

2011. febr. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

igen, én is így szoktam a párom fejét fogni. néha simogatom közben.

köszönöm szépen, nagyon sokat segítettél, holnap kipróbálok néhányat. :)

2011. febr. 11. 21:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!