Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan utasítsam el hogy ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan utasítsam el hogy ne bántsam meg?

Figyelt kérdés

Van egy fiú az osztályban aki folyton néz meg mondta hogy menjünk el egyzser együtt motorozni és hogy feltétlenül kérdezzem meg apámat stb.. Suli diszkón táncolni akart akkor azt mondtam h várjon mert most a lányokkal táncolok aztán próbált a közelünkbe lenni de utánA ABBAHAGYTA..

Félek hogy valamikor odajön hozzám és megint akar valamit..

mit mondjak neki? én nem szeretnék tőle semmit. egyébként egy igénytelen "rossz" fiú..

13/L


2011. febr. 11. 18:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Valamilyen szinten mindenképpen meg fogod bántani. Viszont ne hagyd, hogy fusson az elérhetetlen álmai után, mondd meg neki, hogy valójában nincs esélye.
2011. febr. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

így is úgyis megbántod, ez ellen nem lehet mit tenni. mivel ilyen fiatalok vagytok ezért nem tudom pontosan, hogy kellene fogalmazni. a lényeg, hogy a tudtára kell adni a megfelelő pillanatban, hogy nem viszonzod az érzéseit. semmiképpen se félreérthetően közöld, hogy ezért vagy azért nincs kedved, mert akkor tutira azt fogja hinni, hogy csak most nincs. nem fog arra gondolni, hogy vele nincs kedved táncolni, motorozni stb...

remélhetőleg majd kapsz itt jó válaszokat.

2011. febr. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyszerűen mond meg neki, hogy hiába próbálkozik, neked nem jön be, illetve hogy neked más tetszik! Állj a sarkadra!
2011. febr. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!