Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy próbáljak megismerkedni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy próbáljak megismerkedni vele?

Figyelt kérdés

16 éves fiú vagyok. Nagyon tetszik egy lány. Hazafelé a suliból a vasútállomáson szoktam őt látni szinte minden nap. Úgy érzem, hogy mindig engem néz. Pl: Ma reggel mentem suliba, vonaton véletlenül pont vele átellenben ültem le. Sokat néztem rá úgy, hogy ne vegyen észre egyszer azonban összenéztünk és mindketten elfordultunk. De utána amikor nem figyeltem rá a szemem sarkából láttam, hogy nézeget engem. Nem tudom mit tegyek, hogy ismerkedjek meg vele vagy, hogy szólítsam le? Egész nap rá gondolok és ha meghallok valami szép számot mindig ő jut az eszembe. Várom ötleteiteket, tanácsaitokat.

Köszi előre is a válaszokat!


2011. febr. 11. 20:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Szólítsd meg.. Szöveg mindegy az a lnyeg hogy hogyan mondod.. reakciói elmondanak mindent helyette is..

Beszélgess vele tök8miről, és a testbeszédéből olvass, és a tieddel válaszolj az övre.. baromi nehéz művészet de az eredmény lenyűgöző lehet..


Pl szia én vagyok a Jóska, az elmúlt időben láttalak párszor és gondoltam megszólítlak mert aranyosnak talállak.


Pozitív testbeszéd:

- Felcsillan a szeme v vmi ilyesmi

- Széles mosoly (alap :D )

- Nyitott testtartást fog felvenni feléd :)

- elakad a mondanivalójában (olyan kis aranyosak ilyenkor :DD)


Negatív:

- Kérdő tekintet

- zárt testtartás

- komoly arc

- válasz kb: mivan ?? (mondhatja ezt pozitív jelekkel is, akkor teljesen más a jelentése :P)


És elkezdtek beszélgetni hogy pl hová valósi, mikor jár ezzel a vonattal, stb stb késöbb jöhet hogy megvárjátok egymást meg hasonlók :)

2011. febr. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

szólísd le :)

amúgy biztos bejössz neki szerintem :)

15/L

2011. febr. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindkettőtöknek megpróbálkozok vele.
2011. febr. 11. 22:35
 4/5 anonim ***** válasza:

én is pont ugyanígy vagyok próbáld meg

HAJRÁ

2011. febr. 12. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kösz! Neked is sok szerencsét!!
2011. febr. 12. 22:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!