Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kb. mennyi idő az az időtartam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kb. mennyi idő az az időtartam ami alatt ha nem válaszol a srác az e-mailemre/sms-emre, akkor már nem is fog?

Figyelt kérdés
Úgy értem, amikor már teljesen felesleges reménykedni, hogy esetleg eddig csak nem volt ideje, nem volt gépközelben, stb.
2011. febr. 12. 23:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Ezt elég nehéz kiszűrni rövid idő alatt. Ha tudod, hogy fellépet max. 2x és nem válaszolt addigra akkor már biztos lehet. Sms az meg 24 órán belül csak ránéz a telefonraXD
2011. febr. 12. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 MolotovPunk ***** válasza:
100%

Nézd meg hányszor lépett fel az adott oldalra,miután te írtál neki.

Adatlapján ki írja a rendszer elvileg.

Ha párszor fel lépett és nem válaszol,akkor bukta van.

2011. febr. 12. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Moszuke ***** válasza:
100%

24-36óra sms, e-mailt nemtom.

én mostanába napi szinten nézem tehát nálam az is 24óra,

de volt olyan időszak az életemben amikor 3havonta néztem rá és akkor is csak azért mert vhova regisztráltam és kellett az aktiváló kulcs...:) szal az e-mail ember függő.

de átlag max sztem 1 hét.

2011. febr. 12. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Argloss ***** válasza:
Ha már több üzenetet is küldtél akkor már nem is fog válaszolni, kivéve ha nem igazán nézi a leveleit. Szerintem érdeklődj személyesen, mert így mindig marad egy cseppnyi remény, hogy esetleg nem kapta meg, stb...
2011. febr. 13. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mindig is furcsa volt olyat hallani, hogy nem válaszol valaki valakinek, főleg ha ismerik is egymást. Saját magamból kiindulva, én mindig válaszolok mindenkinek, akkor is ha nem is érdekel az illető. Hogy abszolút ne válaszoljak vissza az smsekre, és e-mailekre, annak nagyon nyomós oka kell hogy legyen. Szóval ha neked a srác semmi választ nem küld, akkor gondolkozz el, hogy esetleg korábban nem adtál-e erre neki nyomós okot, hogy most így tegyen.

F/25

2011. febr. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ha van közösségi oldala/myvip,iwiw,facebook/és azokra belép rendszeresen,úgy hogy neked meg nem válaszl,akkor nem reménykednék tovább a helyedben.
2011. febr. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
pár nap szerintem max, lehet, hogy csak húzósabb napjai vannak, és emiatt várat :]
2011. febr. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Volt egy fiú, akivel nagyon de nagyon nehezen indultak be a dolgok. Néha 2-3 hetet is vártam egy-egy válaszára. De sajnos mindig megérte, mert életem legszebb emaileit kaptam tőle. Persze tiszta fejjel már tudom, hogy mégse érte meg.

25 éves fiú, te nagyon korrekt vagy. Sajnos vannak olyan pasik, akik ennyire semmibe veszik a másikat. Vagyis csak nekünk tűnik ekkora parasztságnak, ő csak simán elfeledkezik róla...

1 szó mint 100, szerintem akár 2 hét múlva is válaszolhat, de ha túl sokáig várat, akkor gondolkodj el, mennyire vagy fontos neki. (Amit én nem tettem sajnos)

Bár nem tudom, milyen stádiumban van a kapcsolatotok? Gondolom ismerkedtek...?

2011. febr. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
En tapasztalatbol mondom...sose add fel. meg evek mulva se. persze ez attol fugg milyen a kapcsolatotok..........
2011. febr. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!