Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha tetszik neked egy lány, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tetszik neked egy lány, de van barátja még kezdeményeznél/udvarolnál neki? Egyáltalán megismerkednél vele, vagy hagynád a fenébe, és keresnél mást?

Figyelt kérdés
2011. febr. 13. 17:44
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd. Nem hiszem, hogy sokat elérnél. Főleg ha szereti a barátját. Lehet te járod meg. Szóval nézz másfelé szerintem.
2011. febr. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha tetszik egy lány és éppen nincs senkim, de neki van barátja, és színpatikus és én is neki, akkor ettől függetlenül megismerném.


- Manapság bármi lehet, egy kapcsolat sem 100% -os. És ha nem olyan nagyon jó a kapcsolatuk, csak nem mer szakítani mert fél egyedül maradni akkor lehet h csak picit bizonyítanom kell neki és az enyém lesz.

- De az is lehet h csak egy szex jön össze!

- De lehet h szeretővé válsz


De addig sem unatkozól legalább amíg találsz mást addig itt ez a lány...

2011. febr. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet érdemes megpróbálni, hátha hajlandó otthagyni a jelenlegi barátját.
2011. febr. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ádám te vagy az? :DD
2011. febr. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%
A leggerinctelenebb dolog nyomulni olyan csajra akinek van barátja. Ha meg is ismerkedsz vele, remélem, hogy a barátja egy izomagyú kétajtós szekrény és jól megver, hiszem meg is érdemelnéd. Keress olyat akinek nincs pasija.
2011. febr. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nem vagyok Ádám, mert lány vagyok: D

Csak mert van barátom, de félek, hogy emiatt oda sem mernek hozzám jönni a fiúk ismerkedni. Pedig én igénylem a fiú társaságot(:

2011. febr. 13. 18:54
 7/10 anonim ***** válasza:
én mindenképp megvárnám még szabad lesz.semmiképp nem tennék tönkre egy kapcsolatot.
2011. febr. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem egy férfiben legyen annyi tartás hogy aki foglalt az tabu.
2011. febr. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem ölnék bele feleslegesen időt és energiát, inkább keresnék valaki mást.
2011. febr. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Just A. Guy ***** válasza:
100%
miért ne lehetne próbálkozni? Ha jóban vannak, úgyse fog lelépni más fiúval, ha meg nem akkor ezvan. Felőlem lehet a barátja kétajtós szekrény, mert én is az vagyok :D :D
2011. márc. 5. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!