Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vegyek neki valamit? Rettegek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vegyek neki valamit? Rettegek ettől. (Kattints)

Figyelt kérdés

Sziasztok, egy lánnyal 3 napja beszélgetünk találkozgatunk, a csókolózásig eljutottunk, van neki egy barátja de szakítani fog vele szerintem.

Vegyek neki valamit holnap? Szó szerint rettegek, mi van ha ő vesz és én ott égek a semmivel?

Borzasztóan félek!! :(

Köszi a válaszokat


2011. febr. 13. 18:15
 1/3 anonim ***** válasza:

nyugiii :D

veszel egy szivecskés milkát, beteszed a táskádba, ves valamit akko odaadod, ha nem akkor ottmarad táskádban, otthon megeszed :D

2011. febr. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Arra nem gondoltál, hogy olyan dolgot vegyél neki ami elrejthető? Tehát amit nem lát még akkor sem, ha több órán át vagytok együtt.. Aztán, ha hoz neked valamit akkor átadod neki.. Ha nem akkor még átadhatod a randi végén, ha úgy érzed jól fog elsülni... Nem értem ezeket a meggondolatlan kérdéseket...

Én egyből nevetnék és megmondanám neki, hogy röstellem, de én nem készültem semmivel, de ha már így alakult akkor kap valamit ott helyben.. És kész. Ennyi. Sosem terveztem semmit előre majd spontán lereagálom.. Abból nem lehet baj és nem is lehet vele pofára esni illetve kellemetlen helyzetbe kerülni.

2011. febr. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Épp írja hogy holnap 7 órája lesz, nekem meg 5, majd lemegyek elé és viszek neki valami szívecskés valamit (plüss vagy csoki)

Köszi, nagy kő esett le a szívemről ! :)

2011. febr. 13. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!