Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Rettegek egy újabb csalódástól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rettegek egy újabb csalódástól, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Annyit bántottak már, és annyit csalódtam, félek, hogy megint így fogok járni. Van egy fiú, akivel nagyon jól érzem magam, beszélgetünk, találkozgatunk egy ideje, és már kicsit kezd több érzésem lenni mint kellene. Félek, hogy ő is megbánt, azon gondolkozom, hogy megmondom neki, hogy többet ne találkozzunk, mert nem akarok csalódni. Vagy mit kellene tennem? Nem tudom, hogy ő mennyire gondolja komolyan velem, mert erről még nem beszéltünk, és megkérdezni sem merem:(
2010. okt. 23. 21:04
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem értem, hogy mi az akadálya annak, hogy ne találkozzatok többet és ne ismerd meg jobban. Szépen lassan ismerd meg minden apró hülyeségét és jó oldalát is, és ne add oda magad neki elsőre. Minden ember csalódik...de ezért nem szokás feladni már az elején...


Butaságot beszélsz! Miért ne adhatnál egy esélyt ennek a kapcsolatnak nem értelek. Tett valami rosszat, vagy megbántott?

2010. okt. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem, semmi rosszat nem tett, csak félek, ha tovább találkozgatunk beleszeretek, és csalódni fogok, mert esetleg ő nem fog semmit érezni, Ezen aggódom:(
2010. okt. 23. 21:10
 3/10 anonim ***** válasza:

De ha nem adsz neki esélyt rá, és nem adsz magadnak sem esélyt , akkor mégis , hogy akarsz találni bárkit is. Minden ember más!


"Csalódni kell 100x , 1000x, hogy boldog lehess egyetlen egyszer"


Ne félj ettől a kapcsolattól ADJ ESÉLYT! Ha így állsz ehhez az egészhez már most akkor ne is várj tőle semmit.


Egyszerűen ne éld bele magad elsőre, ismerd meg alaposan, szeretet nélkül pedig nem létezik normális párkapcsolat.

Ha pedig nem ő az igazi akkor húzol egy strigulát és tovább keresgélsz.


Ne hisztizz itt nekem! Ne legyél ennyire nyámnyila, állj végre 2 lábon a földön. ÉS vesd bele magad szépen lassan.

2010. okt. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Attól ijedtem meg most, hogy már most érzek valamit:S Saját érzéseimtől félek a legjobban.
2010. okt. 23. 21:18
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, igazad van, ha meg sem próbálom akkor semmi esélyem arra, hogy boldog legyek.
2010. okt. 23. 21:20
 6/10 anonim ***** válasza:

Ne ijedj meg tőlük, élj a mostban, ha vidám vagy és boldog vagy ebben a kapcsolatban akkor ezt ne dobd el magadtól, ha csak 6 hónapig leszel boldog akkor csak 6 hónapig, de lesz 6 szép hónapod, de nem kell hogy vége legyen ennek.


Talán eddig túl naiv voltál, és csak most tértél észhez, örülj hogy van aki szeret, és az nem az anyád. Tudd meg mit érez irántad, mit szeretne tőled, mit képzel el veled kapcsolatban, milyen embernek tart téged stb, érezned kell hogy mit érez irántad. Ne legyél vak, próbálj meg tisztán látni és gondolkodni, ne fontos hogy elvakítson a rózsaszín felhő attól hogy beleszeretsz.

2010. okt. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
nincsmit hajrá. sose add fel! A boldogsághoz vezető út hosszú és olykor nagyon göröngyös és tele van bukkanókkal, fekvőrendőrökkel, ahhoz hogy egyszer megtaláld ahhoz ezen végig kell menned , párszor.
2010. okt. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én is nagyon sokat csalódtam,nagyon sokat bántottak és én is nagyon bizonytalan voltam.Féltem az újabb csalódásoktól..

Aztán megismertem Őt,féltem,de elhatároztam,hogy adok egy esélyt,nem hátrálok meg.Beleszerettem,Ő is belém és azóta is együtt vagyunk..immár 3 éve.Tudom,hogy Ő az igazi!:)


21L

2010. okt. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Még hozzátenném az előző válaszhoz, hogy attól nem kell félni, hogy nagyon beleélem magam, sőt...:D Pontosan ez a baj, hogy úgy érzem nem tudok bízni senkiben, és mindenhez nagyon negatívan állok.

Utolsó válaszadónak meg gratulálok:)

2010. okt. 23. 21:42
 10/10 anonim ***** válasza:
A végén még pofán vág a házmester, ha mindig falra fested az ördögöt!
2010. okt. 24. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!