Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nincs egy férfiben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs egy férfiben annyi, hogy visszaírjon az üzenetemre valamit, még akkor is ha nem érdeklem?

Figyelt kérdés

Még pár hónapja ő hívogatott randizni, kedves volt, sokat beszélgettünk, stb. Aztán ez a köztünk lévő távolság miatt félbemaradt, és most írtam neki egy levelet, hogy nem lenne-e kedve találkozni, de nincs benne annyi becsület sem, hogy visszaírjon. Írhatná azt is, hogy azóta van barátnője, vagy kialakulóban van valakivel valami, vagy zavarja a távolság, vagy nem akar kapcsolatot, akármit, csak valamit írjon. Nem? Vagy ez a férfiaknál alap?

Még mielőtt belém kötnének egyesek: nem tettem ellene semmit, amivel kiérdemeltem volna, hogy ne írjon.


2011. febr. 14. 12:53
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Bár az utóbbi 3 hónapban két ilyen gerinctelenhez is volt "szerencsém", de azt mondom, ne általánosíts... :) Várj egy normálisra, jönni fog... :)
2011. febr. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Egyrészt nem kötelező válaszolni, az ő dolga. Másrészt lehet meg se kapta a levelet. Esetleg hívd fel.
2011. febr. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy meg sem kapta a levelet, legalább küld el mégegyszer.
2011. febr. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Na az ilyesmit én is utálom.Nálam ugyanez a helyzet,csak már 1éves kapcsi,ha még egyáltalán az.Most már én se írtam neki 1hete,és az biztos hogy 1betűt sem fogok rápazarolni:ha akar valamit jelentkezik,ha nem ,akkor meg bekap...ja:)
2011. febr. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim válasza:
51%
A férfiak sajnos ilyenek, sokat csalódtam én is bennük. Ajánlanám neked hogy inkább legyél lezbikus.
2011. febr. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

Ha azt írná, hogy nem akar veled találkoni és talált jobbat nálad akkor azért kérdezgetnél, hogy hogy lehet ilyen szemét vagy ez csak az én illúzióm?


Egyszerűen csak nem akar megbántani, vagy épp más dolga van, nem tudodd visszaírni.


Gondolkozz kicsit mielött kérdezgetsz :)

2011. febr. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Örülök hogy vannak ilyen tetűládák is, legalább megbecsültök minket, normálisakat :D
2011. febr. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
13:04-nek: Lehet, de akkor legalább tudnám, hogy mi van. Most megint találgathatok, hogy mi van ha nem kapta meg, mi van ha nincs ideje visszaírni, mi van ha nincs net közelben, stb. Inkább tudjam a biztos rosszat, mint a bizonytalan semmit.
2011. febr. 14. 13:08
 9/26 anonim ***** válasza:

12:59-nek

Dettó

Csak az enyém másfél éves és a mai napig nem tudom ezt megszokni tőle. Pedig tudom, hogy nem tört el az ujja és láttam már, hogy másnak azonnal visszaír.

Én is mindig megfogadom, aztán elszáll a mérgem és különben is ebben a játékban ő győzne.

Úgyhogy ma már csak tájékoztató sms-ek mennek. Nem is várok rájuk választ, ha valamit akarok, felhívom, vagy megvárom míg ő jelentkezik.

2011. febr. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Azért nem ír vissza mert sz*rik rád. Nincs kedve újra elkezdeni ugyanazt a sz*rt, ami anno abbamaradt.
2011. febr. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!