Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Léteznek egyáltalán ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek egyáltalán ilyen fiúk? Mert hogy én nem találok, az is biztos.

Figyelt kérdés

Keresek egy olyan fiút, aki 11.-es vagy annál idősebb, nem dugja sorra a nőket, komoly kapcsolatra képes, és hűséges. Illetve nem volt sok-sok barátnője... :S meg a közelemben lakjon. És szabad legyen :D:D Egyet ismerek, az is a volt barátom... egyszerűen nem találok ilyen fiúkat, pedig nem hiszem el, hogy nem létezik. Hát kell, hogy legyen! :D Ismertek ilyet, van itt olyan fiú esetleg?

17L


2011. febr. 15. 17:43
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
Hol is laksz pontosan? :) Hidd el vannak ilyenek,mert én is ilyen vagyok ;)
2011. febr. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
Van. De sajnos nem szeretek neten ismerkedni.
2011. febr. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
60%
"komolya kapcsolatra képes" Akkor ne középsulisok között nézelődj,hanem inkább 25 felett.
2011. febr. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:

Kisebben van :D

15/F 9.-es

és 1 bnőm se volt...de m1

2011. febr. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 A kérdező kommentje:

Egyelek meg :D kisebbel nem kezdenék. A volt barátom is osztálytársam, fiatalabb, menne szétnézelődni, nekem meg tartós kellene.

és Jász-Nagykun-Szolnok megye :)

2011. febr. 15. 17:46
 6/46 anonim ***** válasza:
Nah az tőlem olyan 300kmre van :D Szóval majdnemhogy beleesek :D Amugy sok sikert,de biztos találsz ilyen fiut,mert sok van hidd el nekem ;)
2011. febr. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 A kérdező kommentje:
Csak olyan furcsa, hogy keresek, kutatok, és nem találok egyet se. Vagy egy éjjelre kellenék, vagy nője van, vagy egy ótvar bunkó senkiházi. :( Lehet én vagyok idióta, de nekem olyan ember nem kell, aki fel akar pofozni, vagy ezaz... és még csak nem is nemidénbarnult..
2011. febr. 15. 17:49
 8/46 anonim ***** válasza:

Igen én is tartósat keresnék

nem szeretnék 25-30 évesen házasodni, meg gyereket

hanem 20 körül szal ha addig elmenne egy kapcsolatom jo lenne

15/F

2011. febr. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:

Jász-Nagykun Szolnok megye, 1 komoly kapcsolat, 0 komolytalan... :D Közelítek a megoldáshoz? :D


16/f

2011. febr. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
van csak én 10. es vagyok
2011. febr. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!