Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan szólítsak le egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szólítsak le egy lányt, akit még életemben nem láttam?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy együtt állok egy lánnyal a buszmegállóban. Életemben nem találkoztam vele, de szeretném megismerni. Hogy kezdeményezzek beszélgetést, hogy a végén megadja az elérhetőségeit?
2011. febr. 15. 17:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Odamész és elmagyarázod neki, hogy nem szeretnéd elszalasztani ezt az alkalmat. Ha nem jössz be neki úgyis mindegy, ha bejössz neki akkor pedig úgyis ad valami elérhetőséget.
2011. febr. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mex rád is hatással volt mi? Jó a videó :D A kis PUA-K!!!
2011. febr. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Az első kommentet köszönöm. Szerintem el fogom sütni a leírtak alapján.


A másodikban említve volt egy bizonyos "mex" Az meg ki? Milyen videóról van itt szó?

2011. febr. 15. 20:33
 4/4 anonim ***** válasza:
Sorry, azt hittem te is ilyen randigurukhoz jársz :D
2011. febr. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!