Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ha amúgy tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha amúgy tetszik a lány, akkor járjak vele? Mert kicsit kövér.

Figyelt kérdés

Nagyon szép az arca, meg a haja, meg mindig csinos, csak egy kicsit kövér. Félek, hogy megszólnának a haverjaim vagy valami..mert eddig csak vékony csajokkal jártam. Tudom, h a belső fontos, de azért ha szép az arca, fogyhatna egy kicsit..kb 165 centihez 68 kiló. A súlyt ő mondta, a magasságra meg tippeltem. Na de itt mindent meg lehet kérdezni, szóval szerintetek mi legyen? Ez ne legyen akadály?

18/F


2011. febr. 15. 18:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
már elárultad magad....igenis téged zavar. Szerintem ne járj vele, mert csak rosszul fog elsülni.
2011. febr. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem már alapból ott van a baj, hogy felmerül benned ez a kérdés, mert ha tényleg szeretnéd ezt a lányt, akkor abszolút nem érdekelne h mit szólnak a haverok. Eszedbe se jutna. Szerelmes vagy belé, vagy csak járni akarsz valakivel? Előbb ezt kéne tisztáznod magadban.
2011. febr. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha szereted (és nem csak teccik) akkor ne érdekeljen a hogy kövér vagy sovány és az meg pláne ne hogy mit szolnak a haverjaid
2011. febr. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha a haverok miatt akarsz járni vagy nem járni valakivel, akkor inkább hagyd. Hadd találjon szegény csaj egy olyan pasit, aki őt magát szereti, és nem a haverok előtt akar feltűnni vele.
2011. febr. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ne az alapján ítélj meg egy lányt hogy milyen az alakja ,ha tetszik neked és jól érzed magadat vele akkor vágj bele ,ha meg a haverjaid kiröhögnek emiatt akkor pedig védd meg a barátnődet és mond meg a haverjaidnak hogy ez mekkora bunkóság
2011. febr. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Van az ismeretségi körömben egy hasonló paraméterekkel rendelkező hölgy. Ráadásul közel 10 évvel idősebb. Szép lassan ismerkedünk. Ha mégis úgy alakulna, hogy lesz köztünk valami, akkor büszkén fogom bemutatni a barátaimnak.
2011. febr. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
hát ha kicsit duci az nem baj ha úgy igazán haverok akk nem fognak megszólni nekem is kicsit duci bnőm volt de bomba nővolt csak kiderülthogy ribanc :S
2011. febr. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!