Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok mit gondoltok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok mit gondoltok az extrém bicajozásról?

Figyelt kérdés

Szerintetek nem gyerekes sport 21 évesen ?

Elég régóta csinálom , és szerintem elég jól is :D

Párszor már megkaptam , hogy mit keresek ennyi idősen egy ilyen bicajon ?

Kinézetre egyébként sportos alkat , 180 cm-es magasság , ja és ne ilyen csőgatyás divatmajmot képzeljetek el.

Linkeltem képet bicajomról , legyen valami kiinduló pont :

[link]


Kort is írjatok légyszives


2011. febr. 15. 18:23
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Nekem tetszik a kerékpárod. Nem adod el, ha már meguntad?

22F

2011. febr. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Hát lehet, hogy gyerekes, de...na jó gyerekes.
2011. febr. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
dehogy gyerekes,van aki ebből él meg és családja van.akkor már mért lenne az? és légyszíves megint feltenni a képet, me nekem nem azt írja hogy már nincs fent ! kíváncsi vagyok rá ! 17/f
2011. febr. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
előző vagyok és már látom! jó bringa. nekem is ilyesmi van:) és szerintem nem gyerekes ! legalább sportolsz és nem a gép előtt tespedsz. aki megy gyerekesnek tartja azt csak irigykedik :)
2011. febr. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gyerekes. Én mindig is irigyeltem azokat, akik ilyen ügyesek, nekem ugyanis olyan az egyensúlyérzékem, hogy bármilyen bringáról, bármilyen körülmények között le tudok esni. :D
2011. febr. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Dobd el a bringát a francba. Úgy látom van más is:)
2011. febr. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

21 évesen még gyerek vagy, tehát rendben. :-)

Én meg egy 34 éves gyerek vagyok, mert még bringázom, igaz egészen más szakágban.

2011. febr. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim válasza:

Sztem ez egyáltalán nem gyerekes!! Nekem bejön...Én sosem tudnék így bicajozni!! Imádom megnézni az ilyen srácokat...nem mellékesen a bicajhoz társul egy stílus is (nem a csőgatyára gondolok!!:D) amitől én elolvadok...Semmiképp ne hagyd abba, ha valaki szeret akkor elfogad így...ha meg nem akkor elmegy a levesbe!!

Nekem bejönnél...:D

2011. febr. 16. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim válasza:
Jah amúgy 19 éves lány vagyok!!:D
2011. febr. 16. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
szerintem egyáltalán nem gyerekes, sokkal inkább vonzó hogy van valami, amit komolyan csinálsz és jó is vagy benne!! 19l
2011. febr. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!