Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy (v. Hol) is van ez?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy (v. Hol) is van ez? Kedves, helyes, okos, vidám alaptermészetű lány. Akit nem az érdekel, hogy Én ki vagyok, hanem, hogy kik is lehetnénk mi ketten?

Figyelt kérdés

Röviden rólam:

Káros szenvedély az is van:fősulis korom óta dohányzom, "bocsi" de nem csak éppen,hogy el tudom tartani magamat a fizumból hanem kimondottan jól keresek(és még piszkosul büszke is vagyok rá,hiszen keményen megdogozom/dolgoztam érte!), bulizás olykor-olykor hiszen gyakran más dolgok fontosabbak,"kedves, megértő, odafigyelő, türelmes, okos(mások szerint is),ügyes, hűséges,őszinte,"-szerintem ez alapvető az imádott NŐ-vel szemben, és mostanra aki már elég nagyképűnek gondolta magabiztosságomat annak álljon itt még egy fricska: sorry de még jó pasi is vagyok!

Sőt még azt is tudom,hogy(sok-sok más mellet):Az élettől mindig annyit fogsz kapni amennyit adsz!Mert bizony a világ egy nagy tükör és mindenki "csak" magát látja benne! Persze lehet,hogy csak rossz helyeken "kutattam" az után a "Nő" után?!


2011. febr. 15. 21:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Én természetesen kedves, helyes, okos, vidám alaptermészetű lány vagyok:D, de sajnálom, van egy kis korkülönbség. És amúgy sem vagyok oda az önfényező pasikért.

Itt kérdéseket lehet feltenni, nem párt keresni:)

2011. febr. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Akkor megismétlem a kérdést: Hogy (v. Hol) is van ez? Kedves, helyes, okos, vidám alaptermészetű lány. Akit nem az érdekel, hogy Én ki vagyok, hanem, hogy kik is lehetnénk mi ketten?
2011. febr. 15. 21:43
 3/18 anonim ***** válasza:
Igen ez valóban érdekes.Ha olyan nagyon f@sza gyerek vagy miért itt hirdeted magad?Személyes kontakt nem megy?Én ugyan 30 éves nő vagyok,de Én sem csípem az ilyen jaszkarikat.
2011. febr. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi gond ezzel hogy ideírtad a gondolataidat,én is tettem már fel hasonló kérdést:)És azzal sincs gond ha valaki magabiztos.Én itt vagyok,korban egyezünk:)
2011. febr. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
babám arról nem tehetek,hogy a mai fiatal lányok többsége nem az igazi értékekre "bukik"!
2011. febr. 15. 21:48
 6/18 anonim ***** válasza:
73%
Ilyen EGOista p*csre nem csodálom h nem buknak...
2011. febr. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Azt hiszem kezdenek szórakoztatni a kishitű válaszolók(akinek nem inge...ugyebár).No akkor erre is válaszolunk szépen: "buknak" szép számmal, csak hát... tudod mit próbáld meg értelmezni a kérdést :)
2011. febr. 15. 21:57
 8/18 anonim ***** válasza:
Jahm, hát igen, csodálatos fogalmazás... Ennyi zárójel egy kisegítő suli tanulójának 20 oldalas fogalmazásában se lenne...
2011. febr. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Kik lehetnétek ti ketten? Egy pár zokni?:D
2011. febr. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
:)
2011. febr. 15. 22:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!