Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mivel próbáljam "megfűzni"?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel próbáljam "megfűzni"? Tanácsokat kérnék.

Figyelt kérdés
Van egy velem egykorú lány, akivel már majdnem kialakult egyszer valami, de aztán sajnos mégsem lett belőle semmi. Nyáron elköltöztek Pestre (vidéki vagyok) és szépen lassan el is felejtettem, de amikor most januárban visszaköltözött és újra ide jár a suliba még jobban tetszik, mint valaha. Beszéltem már vele és MSN-en szinte minden nap beszélünk egymással, de szeretnék hozzá közelebb kerülni, kapcsolatot kezdeni, magyarul járni vele... Mit tegyek, mi a teendő olyankor, amikor ugyan nem vagyunk barátok, de sokszor beszélünk egymással. Várom a NORMÁLIS válaszokat. 15/F
2011. febr. 16. 17:09
 1/7 anonim ***** válasza:

Valami közös program.Beszélgetéskor említsd meg,hogy

szeretnél elmenni (valahova) csak nincs kivel ezért mindíg halasztgatod.Ha tetszel neki majd feldobja,hogy eljön veled.

2011. febr. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

kösz a választ, megpróbálom:-)

Várom még a válaszokat:-)

2011. febr. 16. 17:29
 3/7 anonim ***** válasza:
Szijja !! En is ezt tanacsolom , hogy talalj ki olyan progit amibe szerinted o is konnyen beleeggyezne . Hivde el egy pl. msn -en megbeszelt fagyizasra es utana egy setara . Vagy valami hasonlo . :)
2011. febr. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Télen fagyi?:-)

De amúgy maga az ötlet jó, köszi a választ...:-)

2011. febr. 17. 19:47
 5/7 anonim ***** válasza:
bocsi a fagyit . de amugy szivesen
2011. febr. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szerintem a program jó ötlet...de msn-en nem olyan izgalmas megkérdezni...suliba menny oda és válts vele egy két szót, hogy miújság..kérdezz róla sokat...mit szokott szabadidejében csinálni..és ha azt mondja h semmit akk valószinú h szabad a pálya..
2011. febr. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi:-)
2011. febr. 19. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!