Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúkból tényleg csak ez a két...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúkból tényleg csak ez a két véglet van? Ugye nem? Nyugtassatok meg!

Figyelt kérdés

Eddig én még csak két fajta fiúval találkoztam.


1: alig mutatja ki az érzéseit, vagy sehogy, vagy ritkán.


2: Egyfolytában üldöz a szeretetével, már azt tervezgeti, hogy hány gyerekünk lesz, és minden 5. percben mondja, hogy imád, illetve egyfolytában bújik.


Valahol a kettő között nincs?


2011. febr. 16. 18:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
73%
Remélem, hogy van, de még én sem nagyon találkoztam az arany középúttal sajnos.
2011. febr. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
menj apácának. Amugy hogyne lenne, max még nem találkoztál olyannal.
2011. febr. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Én sreintem egyok se vagyok . 14/F
2011. febr. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Én szerintem egyik se vagyok 14/F.*
2011. febr. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem nincs olyan,aki megtalálja az arany középutat... bele is fáradtam a keresésébe.. :S van még az a 2 véglet,hogy nem mer hozzá nyúlni a csajhoz, vagy pedig már 1 nap után a gatyájába matatna..
2011. febr. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Én jelentem, van! A volt barátom olyan :) De ha nem ez a hiba, lesz más...
2011. febr. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
90%

Ez legfőképp a téves önképalkotással magyarázható, egyfajta identitászavarral, szerepkereséssel.

A fiúkba már egészen kicsi korukban beléjük dumálják, hogy "a fiúk nem sírnak", hiszen minden "csak katonadolog". Amikor eljön a kamaszkor, eljönnek a párkapcsolati kérdések is, s a fiú azzal szembesül, hogy pókerarccal kell viselnie minden pofont, amit az élettől kap. Ezt nevezzük a férfi elfojtás-énjének.


A másik véglet oka szintén ebből a nevelésből fakad, csak ilyenkor a fiú úgy gondolja, hogy ha már az élet minden egyéb területén ő a keménytökű férfi (ugyebár, ezt kell eljátszania), legalább a párkapcsolat alkalmával szeretné kiengedni magából az elfojtott gyengeséget, romantikát. Ezt nevezzük a férfi romantikus-énjének.

2011. febr. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
39%

Nem ez a két véglet van, de a nőknek semmi sem jó. Ha kimutatod az érzéseidet az a baj, mert még túl korai, meg folyton rád tapad, nem hagy élni stb. Ha nem mutatod ki, akkor meg az a baj, hogy nem törődik veled, érzéketlen stb.

Így igazodjon el rajtatok az ember.

2011. febr. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

De van, legalábbis én egyik sem vagyok (bár az érzelmesebb véglet felé hajlok kicsit). Tudod az a baj, hogy mindig az kell ami nincs. Ha alig mutatja ki érzéseid akkor bunkó meg paraszt, hogyha meg kimutatja akkor meg túl nyálas... nem tudjátok mit akartok. :)

19/F

2011. febr. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nem volt még hosszú kapcsolatotok.Az előttem szólóval meg egyet értek.:)
2011. febr. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!