Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Cigány vagyok. Miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cigány vagyok. Miért nem kellek a magyar lányoknak?

Figyelt kérdés

Cigány srác vagyok, tanult, dolgos. Normális családból származom, soha nem loptam, csaltam...stb. Tényleg úgy érzem, hogy nincs velem semmi gond, mint ember.

Az, hogy cigány vagyok, nem nagyon látszik rajtam, a bőröm nem annyira barna, hogy egyből feltűnjön valakinek.

Valamiért a magyar lányokat részesítem előnyben a roma származású lányokkal szemben. Most ebbe pls ne kössetek bele. Ez van, ez a "típus" a zsánerem :) Valaki a vörös hajú csajokat szereti pl. Nagy ügy :)


Neten szoktam leginkább ismerkedni, társkeresőkön. Amelyik lánynak bejövök kép alapján, vissza szokott írni. Mindig jókat beszélgetünk, kezdve a kötelező sablontémákon át igazi értelmes beszélgetésekig. Aztán mindig szóba kerül a család, és én ilyenkor le szoktam írni, hogy cigány származású vagyok, remélem ez nem gond, nem vagyok az a fajta, akivel probléma lenne. Még egyszer sem kaptam ezek után pozitív választ. Vagy bunkón elhajtanak (azok után, hogy két levéllel előtte még én voltam a "legnormálisabb pasi az oldalon"), vagy nem írnak vissza, vagy jobb(?) esetben finoman közlik, hogy ez bizony számukra probléma, és hogy jobb lenne ha itt befejeznénk a dolgot.

Hasonló dolog előfordult már személyesen is amúgy, elég kellemetlen élmény volt az is.


A kérdésem az, most akkor mi van? Azért, mert vannak olyan bűnözők az országban akik cigány származásúak (szarok az arányokra) akkor már így kell viselkedni? Nem az számít, amilyen ember vagyok és ahogyan viselkedem? Miért nem találkoztam még olyan lánnyal, aki elfogad így, és nem akad fent ilyen apróságon, hogy származás vagy bőrszín vagy mittudomén?!


Beleolvastam egy-két kérdésbe itt az oldalon, ahol az volt a téma, hogy járnának e a magyar lányok cigány fiúval, és mindenhol az volt a válasz, hogy "isten ments" meg "úristen, dehogy"...stb.


Elkeserítő a helyzet...


(a rasszista kommentektől pls kíméljetek meg... nem vagyok rájuk kíváncsi... köszi)


2011. febr. 17. 22:43
1 2 3 4 5 6 7
 1/63 anonim ***** válasza:
92%
Valószínűleg ók nem szarnak az arányokra, és nem apróságnak tartják a származást.
2011. febr. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/63 anonim ***** válasza:
65%

nincsenek előítéleteim, de ez a származásod miatt van


ugyan szocializálódtál, de attól még az benne van az emberekben, hogy honnan jöttél

és igen, ez szimpla előítélet a cigányokkal szemben(és a legszomorúbb, hogy néha nem teljesen alaptalanul)

2011. febr. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/63 anonim ***** válasza:
87%
Érdekes kérdés. Egyrészt a stílusodon, a helyesírásodon látszik, hogy tényleg tanult vagy. Biztosan nem vagy nyomulós, bunkó. Ismerek én is olyan cigány származású srácot, aki okos, tanult, jóravaló, becsületes. Programozó matematikus. Csak sajnos az előítélet megvan és meglesz az emberekben sokáig. Ha nem is az előítélet, de némi tartózkodás biztosan. Sajnos bennem is van. Barátkozni biztosan barátkoznék, de járni. Hmm, nem tudom. És azt sem tudom megmondani miért és ez zavar, ha egy olyan embernek mondom, mint te, aki nem szolgált erre rá. Bocsánat.
2011. febr. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/63 anonim ***** válasza:
100%
sajnállak, de megértem a lányokat is. neten nem fogsz találni tuti párt, jobban meg kell h ismerjen egy lány, és az nem fog 2 levéllel megtörténni. javaslom előbb barátkozz magyar srácokkal, akik révén majd megismerkedsz lányokkal és ha jó baráti társaságba kerülsz akkor lesz esélyed szvsz.
2011. febr. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/63 A kérdező kommentje:

honnan jöttem? itt születtem ebben az országban, ahogyan a szüleim, a nagy-, déd-, ük-, ükük nagyszüleim is

ugyanolyan magyar vagyok, mint bárki más

2011. febr. 17. 22:52
 6/63 anonim ***** válasza:
90%

Sok emberben vannak előítéletek, sztereotípiák. Jó vagy rossz, ez van.


Lehet nem kéne mondanod a lányoknak. Ez olyan, mintha magyarázkodnál valamiért. Pontosan tudod miért..hogy te nem vagy olyan, mint a többi. Éppen ezért az ember egyből ezekre a rossz dolgokra gondol, és tényleg magyarázkodásnak tűnhet. Ha őt annyira érdekli, kialakult már egyfajta bensőséges, őszinte viszony, akkor biztos megkérdezné..ha egyáltalán látszik egy kicsit is rajtad a származásod.

2011. febr. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/63 A kérdező kommentje:

Kinga79:


köszi a választ... sajnos én sem értem, ahogyan te sem... mármint, hogy ez miért van

ne kérj bocsánatot, nem bántottál meg :)

2011. febr. 17. 22:54
 8/63 anonim ***** válasza:
58%
De te se lehetsz rasszista, ha magyar lányokra hajtasz:S Nem vagyok rasszista, de baj, ha nem magyar? Felőlem lehet magyar, kínai, néger vagy cigány, de te is magyarság alapján választasz...
2011. febr. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/63 anonim ***** válasza:
84%
Hát már nem azért de mostanában egyre gyökerebbül viselkednek a cigány társaid. Az hogy te normális vagy az remek de azért mindenkinek meggyűlt már a baja egy vagy két képviselőjével a te népednek. Azt hogy magyar vagy azt szerintem ne erőltesd, az előbb nevezted magad cigánynak amivel máris elkülönültél a magyaroktol.
2011. febr. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/63 A kérdező kommentje:

22:52


Lehet, hogy hiba mindig elmondanom a dolgot... de a sok negatív élmény miatt már inkább előre elmondom, úgymond ne legyen meglepetés. Nem magyarázkodom. Ez egy olyan téma szerintem, ami ígyis-úgyis szóba kerül, mint pl, hogy mikor voltál utoljára párkapcsolatban, vagy az, hogy milyen zenét szeretsz.

2011. febr. 17. 22:59
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!