Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen dumát tudnék beadni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen dumát tudnék beadni szüleimnek, hogy ne fogjanak gyanút? Tapasztalat? Ötlet? Bővebben lenn

Figyelt kérdés

Szóval szüleim sajnos elég sokat tartózkodnak itthon, anya 13ig dolgozik csak, faterom már jóval tovább, de mindig napjában többször is hazaugrik 5-10 percre (céges ügyek intézése stb.). Van egy lány akit ők egyáltalán nem ismernek, a lánnyal 4-5 éve ismerjük egymást, és szerdán délelőttre elhívtam hozzánk, hogy kihasználjuk a délelőttöt.

Hogy tudnám megkérni apámat, hogy ne érkezzen haza, nem akarok akció közben lebukni.

Ötletek? Az igazságot nem akarom elmondani


2011. máj. 1. 20:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
én mindig azt mondom hogy ha elég érettnek magad a szexhez akkor mondd meg nekik konkrétan hogy felviszel egy lányt , ne zavarjanak már
2011. máj. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben szállodába vinném a leányzót.
2011. máj. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
49%
menjetek valami elhagyatott parkba,erdőbe,napközben már meleg van,ha minden lehetőség kizárva.
2011. máj. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha elég érettnek érzed magad, h megdugd a lányt, akkor ahhoz is légy érett, hogy otthon elmondd.


Én egyhamar nem tudnék ismét bízni a gyerekemben, ha ezt eltitkolná, meg hazudozni próbálna.

2011. máj. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Szálloda egy délelőttre szerintem felesleges, szabadban a szex nem megoldható, elsősorban mert nem, másodsorban tiszta sár minden.
2011. máj. 1. 21:01
 6/16 A kérdező kommentje:

Én úgy vélem, hogy a szülőknek nem sok köze van, hogy mikor, kivel, hogyan.

Én se vagyok kíváncsi, hogy mikor, hol stb. és szerintem ők is így vannak vele.

Aztán ha valakinek van egy jó ellenérve természetesen írja le

2011. máj. 1. 21:03
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
3.válaszoló: szerdán kb 12°C lesz, és nagy lehűlést mond egész hétre.
2011. máj. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

itt nem arról van szó hogy mennyi közük van , semmi tényleg

de amíg ott laksz az Ő lakásukban és azt akarod hogy ne nyissanak rád véletlen , miért olyan nagy gond szólni ?

2011. máj. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Számomra kínos valamiért. Most menjek oda apámhoz, hogy "figyelj fater van egy lány akit te nem ismersz egyelőre, na szóval ő feljön azt szex lesz. Ne gyere már haza légyszi"
2011. máj. 1. 21:22
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, ezt mondd!
2011. máj. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!