Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek elmondjam neki?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belllllla kérdése:

Szerintetek elmondjam neki? nem tudom mit csinaljak. De mar nembirom igy tovabb.17/L

Figyelt kérdés

van egy nagyon jo baratnom.mar 6 eve ismerjuk egymast nekem o a legjobb baratnom. kb 1 eve olyan erzesem van mintha beleszerettem volna.eszrevettem magamon hogy amit erzek az mar nemcsak baratsag.mindig csak vele akarok lenni ha nem latom majd megorulok annyira hianyzik,neha ha kettesben vagyok vele olyan erzesem van hogy megakarom csokolni.megakarom simogatni meg ilyenek.

en szeretem a lanyokat is talan meg jobban mint a pasikat de meg ezt se mondtam el neki.nemtudom hogy legalabb ezt elmondjam e neki.de azt mar nemerem elmondani hogy nemcsak baratsagot erzek iranta.

mi legyen?ti mit tennetek?

beszelgettunk mar ilyen leszbi dolgokrol es nem all negativan a dologhoz.


2011. febr. 20. 13:14
 1/4 anonim válasza:
a legjobb ah elmondod neki,nem hulyitsd tovabb mert minnel kesobb tudja meg annal roszabbul fo esni
2011. febr. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

hat igen csak nemtudom hogy mondjam el neki.

mert igy megsem lehet hogy figyelj en leszbikus vagyok.

2011. febr. 20. 13:32
 3/4 A kérdező kommentje:
varom a tovabbi hozzaszolasaitokat
2011. febr. 24. 15:13
 4/4 A kérdező kommentje:
mar elmondtam neki hogy leszbikus vagyok.eloszor felse tudta fogni,azt hitte,hogy csak hulyeskedek,de utana mar latta rajtam,hogy komolyan gondolom,azt mondta,hogy ettol meg ugyanolyan baratnom lesz mint eddig,nem fog megvaltozni semmi.legalabb mar ezt tudja.
2011. márc. 13. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!