Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak? ismerek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? ismerek egy srácot o-társak voltunk csak jött a ballagás. Naon tetszik nekem, csak nem tudom hogy viszont mi van. és sajnos a számát sem tudom h elmondjam mi van, az emailje meg nem jó. Elég félénk vok

Figyelt kérdés
am velem nagyon segítőkész volt és bnőim szerint hatással voltam rá mert ha vmi rosszat mondtam véletlenül neki akkor az rosszul esett neki de ha jót mondtam akk meg egész nap jófej volt mindenkivel. és a bnőim meg ha próbálták felvidítani nekik nem sikerült. lécci segítsetek!!!
2011. júl. 14. 12:04
 1/6 Papla válasza:
Hello, ez sajnos szerintem gyakori eset, probáld megszerezni facebookját, beszélgessetek, azt ha minden jól alakul akk hívd el moziba, fagyizni, pizza, vagy akármi, és az első "titkosrandin " még ne mond el neki hogy szereted, majd a végén kérdezd meg hogy " ez nagyon jó volt, nem folytatjuk máskor ? " a második randin amikor úgy érzed hogy mehet, akk csapj le, én csak sok sikert tudok kivánni, de ha tudod te is nézd meg én kérdesem ^^ http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__1990438
2011. júl. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi a választ csak egy gond van: nincs facebookja. szted így mihez kezdjek?
2011. júl. 14. 14:04
 3/6 Papla válasza:
barátnőidtől kérd el tel számát vagy MSN-ét
2011. júl. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Miért a ballagás után akar összejönni mindenki a másikkal?
2011. júl. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
és szerintetek ezek alapján amit leírtam bejövök neki?
2011. júl. 14. 22:38
 6/6 anonim ***** válasza:
Én tudjam? Bír téged, azt nem tudom, szeret-e, megpróbálná-e veled. Szerintem derítsd ki magad =D
2011. júl. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!