Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol ismertétek meg a párotokat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismertétek meg a párotokat?

Figyelt kérdés
az érdekelne, h. ki hol, és hány éves korában ismerte meg a patnerét, ill., h. ki kezdeményezett.
2009. febr. 13. 22:41
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

nekem a barátnöm járt az unokatestvérével aki bátortalan volt és én elkisértem egyszer hozzájuk ott találkoztam a barátommal elsönek.

azután még az utcán 1x az akkoribarátommal voltam és találkoztunk,aztán meg a sulijuk felé sétáltam és mondták hogy menjek velük.

aztán 2nappal késöbb a discoban mondta hogy feliratkozhat-e a kéröim listájára én pedig igent mondtam aztán összejöttünk :)

azota is együtt vagyunk

14voltam most 16

2009. febr. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Mi egy internetes társkeresőn találtunk egymásra és nagyon boldogok vagyunk! Nemsokára összeköltözés és lánykérés.. :) Én 23 vagyok, párom 25. A Drágám írt Nekem.


Üdv: Haven 23/L

2009. febr. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Internet, chat. Azóta már házasok vagyunk:)
2009. febr. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

mi egy baráti társaságban jártunk le, tetszettünk egymásnak, de egyikünk sem mert kezdeményezni, aztán egyszer ültünk egy padon

és a tesóm mondta h összeillünk(tudta h tetszünk egymásnak, igazából énis és őis tudta)aztán elment a tesóm mi meg összejöttünk:)

2009. febr. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Zenetáborban lassan 3 éve:D De csak 3 hónapja kezdtünk el járni:)És ő kezdeményezett, nekem szinte eszembe se jutott volna, mert bár nagyon jóban voltunk mindig, de csak mint barátok:D De nem bántam meg:P 15/L
2009. febr. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Beválogattak minket egy közös szórólapozásra(ekkor még nem ismertük egymást) egy lánynak és egy fiunak kellet párba lennie...ugy mentem hogy nekem még nem volt párom, neki se...oda jött hozzám kérdezte hogy van e párom(a szórólapozásra) mondtam hogy nincs...ő mondta hogy akkor már van:) és 2 napig 12órát egymással kellett töltsünk az utcákon...egésznap beszélgettünk, tel szám csere stb...utána írt sms, válaszoltam, randiztunk és összejöttünk (a véletlen műve volt) elötte még nem láttuk egymást:) akkor L16+F21 1,5éve vagyunk együtt...
2009. febr. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Baranya megyében, a Dombay tónál, legjobb bnőm mutatott be neki. Kb 12 vagy 13 lehettem, és 15 éves koromig reménytelenül szerelmes voltam belé, mire észrevett és belém szeretett. Mindig én kezdeményeztem, és ő vette el a szüzességemet.

18/L

2009. febr. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Osztálytársam. 14 éves voltam, és a gólyabálra való készülődéskor ismerkedtem meg vele. 15 évesen összejöttünk, most 18 vagyok :)
2009. febr. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Neten.. (: Először csak barátok voltunk, de ő valójában az elejétől fogva többet akart :P Már 1 éve vagyunk együtt (:
2009. febr. 13. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Én 1 discoban szúrtam ki, majd szemeztünk nagyon sokat, és odamentem hozzá. Ez volt lassan 3 éve. Még mindig együtt vagyunk.

18/L

2009. febr. 13. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!