Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol ismertétek meg a párotokat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismertétek meg a párotokat?

Figyelt kérdés
az érdekelne, h. ki hol, és hány éves korában ismerte meg a patnerét, ill., h. ki kezdeményezett.
2009. febr. 13. 22:41
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Kutyasétáltatás közben, beszélgettünk aztán áthívott teázni magához és már akkor jól éreztük magunkat egymással és azóta együtt vagyunk. Akkor voltam 19. most én 22 ( L )párom 35 ( F ).
2009. febr. 13. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Bár nem vagyok híve a netes csajozásnak, mégis életemben elösször irtam egy nálam 5 évvel fiatalabb csajnak egy közösségi portálon, mert tetszettek a képei. Megkérdeztem hogy felvehetem e MSNre, ahol aztán kb egy hétig csak beszelgettunk, de szinte egesz nap (elég sokszor van szof*sásom).Ő is ott lakik ahol én csak én ugye egyetemista vagyok a fővárosban, Ő a lakhelyemen középsulis. Jött a találkozás ami rendkivul jore sikerult, nagyon szimpatikusak voltunk egymásnak külsőre is (belsőre főleg az MSNen kideült :) ). Nem járunk régóta csak 4 hónapja de nagyon szerelmesek vagyunk egymásba és eléggé előre tervezünk egymással.Ő 17 én 22 és az első kezdeményezést én tettem, de Ő jött oda hozzám megcsókolni első randin (azóta is büszke erre :D )... 22/férfi
2009. febr. 14. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Melyiket? A mostanit? A mostani páromat edzésen ismertem meg. ÉS én (a hím) kezdeményeztem.
2009. febr. 14. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Tavaly előtt nyáron, discoban. Soha nem szerettem buliban pasizni, de ez most más volt, mert a tesóm csajának volt a haverja:D:D Ő kezdeményezett. Én akkor voltam 15, ő meg 21 (: Azóta is imádjuk egymást:)
2009. febr. 14. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Interneten. Megnéztem a profilját, aztán írtam neki:) Visszaírt, hogy én vagyok neki az Álomleányzó:$ egy hétig beszélgettünk egész álló nap, aztán találkoztunk, ennek már 8 hónapja..:) én akkor voltam 15/l, ő pedig 18..
2009. febr. 14. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Angol Nagykövetségre jártam könyvtárba és ott dolgozott őrként.És ennek már 7 éve...! :)
2009. febr. 14. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

A főiskolán egy szakon tanulunk, és a kezdetleges barátkozásból szerelem lett! Én kezdeményeztem egy szombati estén az Msnen, mert már ismertem másfél hónapja. Bejött :)

El sem akartam hinni, és alig vártam a hétfőt!! :D

Remélem az összes évet végigjárjuk együtt :) ♥

19/F

2009. febr. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

az első férjemet is a munkahelyemen ismertem meg - hihetetlenül utáltuk egymást :D aztán egyszer éjszakai műszakba voltunk beosztva ketten és addig beszélgettünk, míg össze nem jöttünk


a második férjemet egy másik munkahelyemen - ő első látásra eldöntötte, hogy én leszek a felesége, kitartóan udvarolt, pedig én 1,5 évig nem nagyon vettem róla tudomást, csak mint barátról, aztán valahogy sikerült belehabarodni :P

2009. febr. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
54%
nekem nincs párom, és sosem lesz...
2009. febr. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó válaszolónak: Mert? Mi az hogy nem lesz soha? Mi a baj?
2009. febr. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!