Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak? Félek kezdemény...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Félek kezdeményezni, de kiverni sem tudom a fejemből?!

Figyelt kérdés

Van egy 17 éves srác. Korábban csak képről láttam és hallottam róla néhány dolgot. Este volt egy buli, ő is ott volt. Nagyon megfogott, igazából nem is tudom mi, talán a szemei. Próbáltam jelezni neki, de nem igazán vette a lapot. Amikor eljött mellettem ránéztem, mosolyogtam rá. Sőt amikor szemben állt velem rápillantottam, majd elkaptam a tekintetemet. De semmi...

Na jó, hozzáteszem, hogy a haverjaival volt + két lány volt még ott..

Amikor kint voltunk levegőzni ők is kint voltak, kb. fél méter volt köztünk .. Egyszerűen nem tudtam megszólítani:$


Azóta is ő jár a fejemben. Szeretném megismerni, de félek kezdeményezni. Egyébként nem egy suliba járunk, bár van egy fiú haverom aki nagyon jóba van a kiszemelttel .. de a haveromat nem biztos, hogy jó lenne belekeverni. Ő nem igazán tudja, hogy ki vagyok, én is csak azért tudom, hogy ő ki, mert haverom mesélt róla:)


Még nem volt barátom és eddig minden próbálkozásom kudarcba fulladt, így aztán nem sok bátorságom van fiúzás terén:/

Mit csináljak?

15/


2011. febr. 20. 17:59
 1/7 A kérdező kommentje:

Azt sem tudom, hogy van-e barátnője a fiúnak vagy nincs...

Gondoltam rá, hogy írok neki üzenetet facebookon (nem szoktunk találkozni, tegnap egy kivételes eset volt, mert ő meghívott vendég volt a bulin, én fizettem érte:D), de nem tudom mit írhatnék és mondom, nagyon nem merek kezdeményezni. Kicsit parázok, hogy mit írna vissza. Volt már srác akinél próbáltam kezdeményezni, abból sem lett semmi jó, sőt!:(

2011. febr. 20. 18:03
 2/7 anonim ***** válasza:
Vedd fel msn-re, talán ez a legtöbb amit tehetsz, és beszélgess vele, ha a sors neked szánta, úgyis össze fog jönni ;)
2011. febr. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Pedig ha valamit akarsz, kicsit aktívabbnak kell lenned. Szedd össze minden bátorságodat és rajta! Szurkolunk!
2011. febr. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Füles válasza:
48%

facebook, msn..ennyit tehecc, a haverod én sem keverném bele

14/L

2011. febr. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Én is arra gondoltam, hogy írok neki facebookon üzenetet, mert az msn címét nem tudom, hiszen nem az ismerősöm.

Csak annyira félek, hogy visszautasít:$ :/

2011. febr. 20. 18:14
 6/7 anonim válasza:
És akkor mi van ha visszautasít? Legalább tudni fogod hogy nem érdekled és nem kell ezen rágódnod folyton.
2011. márc. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!:)

Írtam neki egy üzenetet ... de elég egyértelműen visszautasított, azzal, hogy nem válaszolt a levélre..Néhány napig szomorú voltam miatta és kicsit letört voltam, de rájöttem, hogy nem szabad emiatt szomorkodnom, hiszen ezek szerint nem ő az igazi. A múlt héten pedig - biztos forrásból tudom - összejött egy lánnyal, és legjobb barátnőm csodálkozott rajta, hogy amikor megtudtam nem akadtam ki, nem idegeskedtem meg semmi. Pedig tényleg nem lettem ideges, se letört, se semmi, egyszerűen semlegesen hatott rám a hír:)

2011. márc. 10. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!