Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szépfiúk! Lehet esélyem ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szépfiúk! Lehet esélyem ha átlagos vagyok?

Figyelt kérdés
Van egy szépfiú srác aki kb mindenkit megkaphat de neki senki se kell. 22 éves de még nem volt csaja.Ja és nem meleg. Akkor most a szépfiúknak milyen csaj jön be?
2011. febr. 20. 22:47
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de én járnék veled. ;)
2011. febr. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
61%
olyan csaj amit meg o se kaphat meg! :P
2011. febr. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
25%
Második ez így egész pontos. Annyit még, hogy nem külsőségekkel kapcsolatos kizárólag. Harcolni szeretek a nőért, mert egyik se tudja mire vágyok igazán, de menet közben rájön.
2011. febr. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Mindenkinek más, de te senkinek, mert nem létezel.

Jobban mondva az átlagon aluliaknak:D

2011. febr. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

amelyiknek kinyitja az ajtót:D

ám azok, akik a nem szépfiúknak. átlagos is tetszhet nekik sztem. max válogatnak, vagy nem mernek kezdeményezni valami okból kifolyólag.

2011. febr. 20. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Tyler913 ***** válasza:
Nem lehet altalanositani,hogy a "szepfiuknak" ki jon be.Mindenkinek mas.Amugy az is siman lehet,hogy az adott srac nem tartja magat szepfiunak,es nem is tudja,milyen konnyu dolga lenne a csajoknal.Vagy az is lehet,hogy epp forditva,tudja magarol,hogy jol nez ki,de az elvarasok agyonnyomjak,fel,hogy leszerepel,es nem mer kezdemenyezni.
2011. febr. 20. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Definiáld a szépfiút (:


Amúgy nekem sincs túl sűrűn barátnőm, mert nem szeretem a kötöttségeket, és többnyire eléggé öntörvényű vagyok. Tehát velem nem 1 éjszakán ráb@sznál, hacsak nem fog meg valami nagyon benned, ami 1000 évben 1...

2011. febr. 20. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A "szépfiú" az egy ilyen sztereotípia ami olyan 16 éves kortól jelentkezik és a férfiak többsége lassabban növi ki mint a nők mert nekik is van ilyen szokásuk. Az aki "szépségére" (férfinál nem szeretem ezt a szót szépek a nők, a férfiak csak jól néznek ki) hagyatkozva válogatja partnereit is előbb utóbb rájön hogy egy igazi kapcsolat mindig többet ér. Szóval ha egy ilyen úgymond kései "végre rájöttem mi a szerelem értelme" típusú "szépfiút" fogsz ki akkor van esélyed.;)

18/F

2011. febr. 20. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én helyes vagyok ,de volt olyan barátnöm és a legtöbb az volt aki nem volt bomba. Egy egyszerübb vele az élet :)(nem gondolja azt ,h ö egy cica baba)

Az egyik barátnöm nagyon vékony volt kicsit ferde orra ,de valami vozott benne. Lehet a tűzes haja. És olyan jól éreztem vele magam ,h csuda főleg az ágyban ,mert ott isten volt és ez csak erösitett. A mai napig sokat gondolok rá és sokáig vissza jártam hozzá. Mondjuk ez már csak a sex miatt volt ,mert nagyon klapoltunk.

2011. febr. 21. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én valószínűleg egy fokkal jobban nézhetek ki az ördögnél, mert 8-10 fiatalabbnak szoktak nézni. Tehát az átlagnál egy valamivel jobban nézek ki. Viszont ez csak arra jó, hogy merjek kezdeményezni, nem fognak elsőre elutasítani. Bármelyik átlagos lány el tud csábítani, aki elsőre nem taszító és a gondolkodásunk hasonló.
2011. febr. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!