Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljunk, hova menjünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljunk, hova menjünk első randin?

Figyelt kérdés

Nem tudom egyszerűen hova menjünk remélhetőleg jövendőbeli barátnőmmel első találkozáskor. Sétálni jó lenne, de kültéri program nem jöhet nagyon szóba, mert nem romantikus megfagyni az első randin.

Van ötletetek, hogy miket lehet csinálni első randin? :-) Igazából bármit lehet, én is tudom, csak picit emlékezetessé szeretném tenni, így nem akarok teljesen unalmas progit :)


2009. febr. 14. 16:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
miiii???? méghogy nem romantikus megfagyni?? :DD dehogynem! menjetek korcsolyázni! igyatok forró teát, és hozzádbújhat, ha fázik ;)
2009. febr. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

mozi, vacsi, cukrászda :) nekem ez a 3 ami bejön.

Ha jobb idő lesz, akkor esetleg Állatkert is szóba jöhet. :)

2009. febr. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Moziba nem igazán lehet ismerkedni, bár előtte, utána simán.. Meggondolandó :-)


és még?

2009. febr. 14. 16:49
 4/12 anonim ***** válasza:
81%
Az első , második válaszolóknak teljesen igazat adok , de első válaszólónak a tanácsában azért van annyi kivetni való , hogy nem mindnehol van korcsolya pálya, sőt egész sok helyen nincs.
2009. febr. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Budapesten lakunk mind a ketten, ezzel gond nem is lenne :)
2009. febr. 14. 17:01
 6/12 anonim ***** válasza:
38%
Üljetek be vhova, verjetek be fejenként 4-5 sört, aztán mehet a seggrepacsi
2009. febr. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Szija:)


Hát...először is hány évesek vagytok?

Szerintem egy szimpla séta is lehet emlékezetes, a kevesebb néha több

Éés igen, a kölcsönös szétfagyás. Meg aztán egy időután úgysem az időjárás fog foglalkoztatni.:)

2009. febr. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
én 20 a lány 18 :)
2009. febr. 14. 17:21
 9/12 A kérdező kommentje:

akkor Mozi szerintetek ok?


Ott nem lehet sokat beszélgetni, de pl egy filmvigjáték ad témát is a beszélgetéshez, és egy jó élményt :)

2009. febr. 14. 17:34
 10/12 anonim ***** válasza:
Mozi, cuki, kori, vacsi, séta, kávézó... Ezek mind naon jó helyek!!!! Sok sikert!!!
2009. febr. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!