Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol érdemes 15-18 éves lányoka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol érdemes 15-18 éves lányokat keresni BP-en?

Figyelt kérdés

és lehetőleg olyat aki értelmes. várhatok arra, h. egy lány szólítson le vagy nekem kell mindig kezdeményeztem, ill. h a neten elkezdek vkivel msns-n beszélgetni, mindig scak addig tart a beszélgetés, amíg én kérdezek, utána megáll. :S

vmit rosszul csinálok, v. csak rossz csajokat fogok ki. Internetes társkeresőből melyiket ajánljátok?


2009. febr. 14. 18:47
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
középsulikban :D
2009. febr. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%

Nem szeretem az olyan fiúkat, akik nem mernek kezdeményezni és csak bámulnak...

Nem tudom, hány éves vagy, de találni kell és nem keresni...valahol biztos összeismerkedsz majd.

2009. febr. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
71%

sztem kezdeményezz te, bár manapság már sokszor kezdeményeznek a lányok is, mert a fiúk nem képesek rá:P...

msnen meg lehethogy nem tudják mit kérdezzenek, nincs téma.. de te attól még kérdezhetsz ami eszedbe jut, amíg el nem fogynak a kérdéseid.

internetes társkeresőkben nem tudok segíteni... de sztem az iyen korú lányok közül csak azok regiznek olyan oldalakra, akik egyéjszakás kapcsolatot keresnek, vagy nem kellenek semmilyen pasinak.. persze vannak kivételek:)

2009. febr. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
78%
előző hozzászóló: a fiúk képesek megszólítani és beszélgetni a lányokkal, csak néha a lány nem kommunikatív...:S és a vége csalódás:S sajnos ez tapasztalat
2009. febr. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

tisztelt 2. hozzászóló!

17 vok, nem azt kérsezetem, h. szereted e az ilyen fiúkat, vagy sem, hanem annyik h. milyen javaslatot tudsz adni, h. ismerkedjek, ha ilyen vok. ja és arra gondoltam, h. vhol találok olyan lányokat, csak pont az volt a kérdsemben h. hol?

2009. febr. 14. 19:43
 6/7 anonim ***** válasza:
70%
Sehol. A pesti lányok p@raszt p*csák(tisztelet az egy-két kivételnek).
2009. febr. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

iwiwen :)

Nem, bocs ennek így szerintem semmi értelme sincs.nem nézheted ki őket, mintha pólót rendelnél a katalógusból. A sulidban, vagy nem tudom ,hol biztos vannak aranyos, meg normális lányok is. valami buli csak van, vagy szórakozóhely, ahova ilyen korúak járnak.(nem tom hol, mrt akkor még nem voltam Pesten) , de hova járnak az ismerőseid?vagy hogyan oldják meg ezt a "problémát"? Amíg nincs konkrét kiszemelted, csak egy buliban tudsz ismerkedni,vagy pedig véletlenül futsz össze valakivel, amiből komolyabb dolog is kisülhet. Vagy ha nem vagy bulozós típus, vmi csak érdekel! Itt a net cuppanj rá, keress olyan fórumot, vagy menj el sportolni, ott is lézeng néhány csajszi, sétáltass kutyát XD

De ha komoly kapcsolatot akarsz,az nem jön rendelésre.- good luck

2009. febr. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!