Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy ordas kéjhölgy vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ordas kéjhölgy vagyok, vagy mi?

Figyelt kérdés

Van egy barátom a való életben és van egy msn-barátom (messze lakik tőlem). Az msn barátommal szoktunk camozni, meg sokat beszélünk és néha egy kicsit kacérkodok neki. Már vagy 3 éve szedtem össze egy oldalon. Úgy érzem az msn-barátomat kicsit jobban szeretem, mert ő olyanokat mond nekem amiket az igazi barátom nem szokott.. :S De ettől függetlenül nagyon szeretem az igazi barátom, majdnem egy éve együtt vagyunk ugyanis. És nagyon jó vele, tényleg. Csakhát ő egy másik kategória. Viszont msnen amikor mind a ketten fent vannak -csakhogy példát mondjak- szívesebben beszélek a camos fiúmmal. Nem is értem magam, hogy miért van ez.. de ha meg nem ír rám, vagy látszólag nem törődik velem -alig reagál, vagy egyáltalán nem ír- kiakadok, pedig ő csak egy ismeretlen fiú a távolban, aki mellesleg imádnivaló. És én annnyira nagyon szívesen találkoznék vele, csak nem tudom, hogy ő mit gondol erről, bár bizonyára ő is örülne nekem, csak nemtudom, hogy amikor mondja, akkor komolyan mondja-e. Lehetséges ugyanis, hogy arra tanulok tovább amerre ő él és ha netalántán így lesz, akkor félek, hogy már nem lennék számára olyan érdekes (mert az elérhetetlen dolgok mindig érdekesebbek). És akkor találkoznánk ? Mert az sem igazán biztos.. :S Szerintetek ? (Ne értsetek félre, nem csalom meg a barátomat -hogyan is tenném- és nem csinálok hajmeresztő dolgokat, egyszerűen csak egy 16 -nemsokára 17- éves bizonytalan lány vagyok, aki tisztában van azzal, hogy nem megfelelően értékeli bizonyos esetekben a dolgokat és az értékrendje még nem alakult ki teljesen.) Tehát kérem, hogy a primitív, alpári megjegyzésektől kíméljenek a válaszolók. Én csak szeretném megtudni a véleményeteket és megköszönném, hogy ha azt korrekt válaszokban fogalmaznátok meg.:)

16/L


2011. febr. 22. 22:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Korrekten? Ne kacérkodj, és pózolj a cambarátodnak. Ne irogas neki olyanokat, ami arra utal, hogy bolondulsz érte. Ő legyen csak baát és ne pasibarát.
2011. febr. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem két méterrel a föld felett járó királylány vagy :) Na meg buta. Nem értem, hogy msn-es kapcsolatot minek tartasz fenn. Kivagyok attól, hogy a mostani fiatalok előnyben részesítik a netet az élő találkozásoknál. Hihetetlen, hogy ilyen van.
2011. febr. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
pedig néha jobban érzem magam vele csak msnezgetés közben mint amikor a barátommal vagyok :/
2011. febr. 22. 22:53
 4/11 anonim ***** válasza:

Szerintem is az elérhetetlenség bűvéről van szó,és lehet,hogy az 1 éves kapcsolatodból szeretnél kicsit kiszakadni,biztosan jó valaki mással flörtölni, "kacérkodni" és szerintem ezzel nagy bajok nincsenek amíg megmarad a dolog msn-en.De érdemes elgondolkodni azon hogy tényleg szereted -e a barátodat,vagy csak ragaszkodsz hozzá.

Egyébként nem teljesen értem a kérdésed címét... ordas kéjhölgy? Azt hittem valami vicc lesz,de nem az :( ;)

2011. febr. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

az msnes fiúval csak virtuális kapcsolatod van, az nem igazi... persze, hogy könnyebbnek tűnik vele. (de leírtad, az ismeretlen vonzóbb)

de nagyon gyorsan fejezd be, mert nagy gondjaid lesznek a jövőben, ha nem leszel képes egy személyes kapcsolatban helyt állni, csak a webcamerázás fog menni. hidd el, az nem fog sok jóra vezetni.

2011. febr. 22. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

Ennyi idősen ez tök rendben van. Persze, buta tini vagy, de ez a kor erről szól.:)


Egyébként a cambarátnál szerintem sokkal jobb szó a cambora.:D Bocs.:)

2011. febr. 22. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Miért lenne buta? Szerintem nagyon is értelmesen fogalmaz és van önkritikája, csak tényleg nem tudja mit akar.


Kicsit sajnálom a barátodat,mert látszik, hogy nem tud neked mindent megadni. A netes csávóval nincs baj, ott látszik, hogy még keresel valamit. Persze lehet, hogy ezt egyikőjükkel se fogod megtalálni. De próbálkozni lehet, rád van bízva, hogy hogyan. Sajnos az emberek élőbe manapság nehezen nyílnak meg a másiknak. Te sem egy havernak tetted fel ezt a kérdést, hanem egy csapat idegennek a neten, miért? Ez egy érdekes jelenség, de sokat lehet belőle tanulni. és ki tudja, talán egyszer még összejössz azzal a sráccal....


16/f

2011. febr. 23. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Mi ez b+, Micro$oft reklám?

Értelmes ember az MSN-t elkerüli. Messziről.

2011. febr. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 sulcz válasza:
Arra gondolj, hogy van egy barátod, aki téged szeret, s ugy látszik te is szereted ot. Viszont gondolj arra is, hogy a cam-os barátod mikor végez veled,kezdi ugyanazt egy másik, marmadik és ki tudja még mennyi lánnyal. Erre jo az internetes kapcsolat
2011. febr. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Korrektül megmondom neked, hogy nem is mondta rólad senki, hogy "ordas kéjhölgy", így olvasattak alapján gondolva!

Akkor meg te is érzed igazából, hogy ez nem nagyon fair a "való életbeli pasiddal" szemben...

Ha veled csinálnák ezt és kiderülne, akkor neked lenne a legnagyobb szád, csak ezen gondolkozz el!

2011. febr. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!