Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy ordas kéjhölgy vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ordas kéjhölgy vagyok, vagy mi?

Figyelt kérdés

Van egy barátom a való életben és van egy msn-barátom (messze lakik tőlem). Az msn barátommal szoktunk camozni, meg sokat beszélünk és néha egy kicsit kacérkodok neki. Már vagy 3 éve szedtem össze egy oldalon. Úgy érzem az msn-barátomat kicsit jobban szeretem, mert ő olyanokat mond nekem amiket az igazi barátom nem szokott.. :S De ettől függetlenül nagyon szeretem az igazi barátom, majdnem egy éve együtt vagyunk ugyanis. És nagyon jó vele, tényleg. Csakhát ő egy másik kategória. Viszont msnen amikor mind a ketten fent vannak -csakhogy példát mondjak- szívesebben beszélek a camos fiúmmal. Nem is értem magam, hogy miért van ez.. de ha meg nem ír rám, vagy látszólag nem törődik velem -alig reagál, vagy egyáltalán nem ír- kiakadok, pedig ő csak egy ismeretlen fiú a távolban, aki mellesleg imádnivaló. És én annnyira nagyon szívesen találkoznék vele, csak nem tudom, hogy ő mit gondol erről, bár bizonyára ő is örülne nekem, csak nemtudom, hogy amikor mondja, akkor komolyan mondja-e. Lehetséges ugyanis, hogy arra tanulok tovább amerre ő él és ha netalántán így lesz, akkor félek, hogy már nem lennék számára olyan érdekes (mert az elérhetetlen dolgok mindig érdekesebbek). És akkor találkoznánk ? Mert az sem igazán biztos.. :S Szerintetek ? (Ne értsetek félre, nem csalom meg a barátomat -hogyan is tenném- és nem csinálok hajmeresztő dolgokat, egyszerűen csak egy 16 -nemsokára 17- éves bizonytalan lány vagyok, aki tisztában van azzal, hogy nem megfelelően értékeli bizonyos esetekben a dolgokat és az értékrendje még nem alakult ki teljesen.) Tehát kérem, hogy a primitív, alpári megjegyzésektől kíméljenek a válaszolók. Én csak szeretném megtudni a véleményeteket és megköszönném, hogy ha azt korrekt válaszokban fogalmaznátok meg.:)

16/L


2011. febr. 22. 22:47
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nem vagy ordaskéjhölgy, sőt, elég értelmesnek tűnsz a korodhoz képest, meg ahhoz képest hogy milyenek a mai fiatalok. Viszont abban nem értek egyet hogy nem csalod meg a barátodat, a megcsalás fejben kezdődik és ha már kicsit is jobban érdeklődsz a "másik barátod" iránt az már az. Megértelek, én is voltam már hasonló helyzetben viszont az igazi barátodhoz máshogy kötődsz mint a neteshez, belé nem lehetsz szerelmes ugyanis nem ismered teljesen. Próbálj megadni a hús-vér pasidnak mindent a netest meg tekintsd barátnak, ennyit tudok tanácsolni, bocsi a hosszú válaszért
2011. febr. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!