Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A suliban van egy srác, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A suliban van egy srác, aki nagyon tetszik nekem. Sokat látom általában. Hogyan tudhatnám meg biztosan, hogy tetszem-e neki?

Figyelt kérdés

Régebben mindig összenéztünk ha elmentünk egymás mellet. Mostanában már nem, de az új tanrend miatt, a mi osztályunkban is van órája, így amikor visszajövünk mindig ott látom a tanárral beszélgetni. Azonban már csak Ő marad ott majdnem egyedül. Az utóbb egy párszor össze is néztünk, érzem h tetsze(tte)m neki. Hogyan mehetnék biztosra?


Esetleg valakinek volt már hasonló dolga?


Ha igen akkor ötleteket és történeteket várok! Hajrá!


(Fiúk is írjanak, ha csajjal volt ilyen dolguk).


2009. febr. 15. 12:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Ne csak a szemedet használd, mosolyogj, beszélj vele, csak anyi hogy össze néztek anyi semmit sem ér.....

17-f :)

2009. febr. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igazából már rég megtettem volna, csak bizonyos okok miatt nem lehetséges. ( mit szolnak a többiek erre stb.)


Képes voltam még a myvip adatlapját is megnézni, de vissza sem nézett. Azóta pl. úgy gondolom, hogy tök felesleges ezen rágni magam.


Mellesleg van benne valami annyira vonzó, hogy nem tudok a dolog felett szemet hunyni.

2009. febr. 15. 13:37
 3/4 anonim ***** válasza:
En is igy voltam/vagyok a dologgal. Tetszik egy srac, de nem is gondltam volna, hogy lenne nala eselyem. Megszereztem az msn cimet, es beirtam, de en sose irtam ra. A mult heten ramirt, hogy majd talan valamikor talakozhatnank. Tehat rajta vagyok az ugyon, probald meg te is valahogy, hatha sikerul.
2009. febr. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát nekem is tetszett fiu aki a sulinkba járt(még most is tetszik csak má o kozépsuliba ment)nost hát mink is sokszor szemeztunk ..meg nekunk a barátnonkel volt egy helyuunka a folyosón ahova minden szunetbe kimentuk o meg mindig ott ment el ..má ez is gyanus volt
2009. ápr. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!