Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, akik a huszas éveitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, akik a huszas éveitek elején jártok! Van itt olyan közületek, akinek volt már viszonya 40-es,50-es férfival?

Figyelt kérdés
Tapasztalatok?
2011. febr. 24. 22:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Van, ízlett a tejföl.

8/L

2011. febr. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én majdnem 25 éves voltam, ő 47. Mire vagy kíváncsi? :)

Nem lehet általánosítani, de egy 47 éves férfinak nagyon sok - nem feltétlenül jó - szokása van, amin nem tud változtatni. Szerintem nem maga a korkülönbség a zavaró, inkább az élettapasztalatbeli különbségekből adódhatnak nehézségek (jó, ez majdnem ugyanaz:D, de ha te is sokat éltél vagy legalábbis próbáltál, akkor nincs gond). Illetve ott a félelem, féltékenység (részéről), hogy mi van, ha lelépsz egy fiatalabbal - ez bizony meg tudja mérgezni a kapcsolatot. Viszont nem felszínesek az érzelmei, inkább mélyek, letisztultak. Nem az számít neki, hogy a legtrendibb ruhákat s kiegészítőket aggasd magadra, hanem tudd megteremteni az otthon melegét, főzz egy finom vacsorát, örömmel tudjon hozzád hazamenni, azzal a tudattal tudjon hozzád bújni, hogy benned mindent megtalált, amit keresett.

Persze nem tudom, nálatok mi érvényes, ez az én 47évesemre vonatkozott :)

Összességében nem bánok semmit ebből a kapcsolatból, s bár már nem vagyunk együtt, s nem volt mindig tökéletes a boldogság, ennek ellenére örömmel s mosolyogva gondolok vissza Rá és az együtt töltött időre.

2011. febr. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

23 éves vagyok, viszonyom van egy 39 éves pasival (tudom, nem 40-es, de már nemsokára az lesz :D). De ez tényleg csak "viszony", ha érted...

Tapasztalatok: sokkal figyelmesebb minden téren, mint a huszonéves fiúk (legalábbis azok, akikkel engem összehozott a balsors), képes a kommunikációra és érdekli, amit mondok. Annak ellenére, hogy "csak" a szeretője vagyok, mi rengeteget beszélgetünk, mert nem csak szexre, hanem törődésre is szüksége van. A 26 éves exemmel a végén már nem is szóltunk egymáshoz (pedig együtt éltünk).

Az ágyban témát nem részletezném, legyen elég annyi, hogy tetszik, hogy tapasztaltabb és ott is nagyon figyelmes ;)

Én rengeteget tanulok ebből a dologból, sokkal türelmesebb, megfontoltabb vagyok, amióta vagyok neki.


23/L

2011. febr. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!