Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kikezdett már vki közületek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kikezdett már vki közületek az orvosával? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Nagyon bejön az egyik dokim, régebben már jártam nála egyszer pár éve, ma megint voltam hozzá, nem tudtam h ő lesz ott... megismert, kérdezte hogy vagyok stb. pedig tényleg csak 1x találkoztunk. Szóval vmiért nagyon megjegyzett. Jövőhéten vissza kell mennem hozzá, hogyan kezdeményezzek ha az aszisztens mindig ott van?
2011. febr. 4. 00:20
 1/2 anonim ***** válasza:
58%
Szemkontaktus... Kezdj el vele szemezni. :) Adj utána jeleket, pl.: túrj bele a hajadba vagy csak pincerélj egy szálat, harapj bele a szádba olyan erotikusan, ha veszi a jelet és bejössz neki aki sínen vagy, ha nem akkor kapufa.. :)
2011. febr. 4. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Még szerencse, hogy szabad orvosválasztás van, ha beégsz mehetsz a következőhöz :)

Visszakérdezhetnél, hogy: "és a doktornő hogy van?" :)

Azért érdekes lenne, hogy bemész, mondjuk valami nemi betegséggel és azt mondod, hogy feláll rá a farkad... Kezelje.

2011. febr. 4. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!