Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek randizzak vele? A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek randizzak vele? A többi lent

Figyelt kérdés

a városunkba igazolt egy amerikai néger srác. Már 25 éves én viszont 18 vagyok. Sajnos csak egy hétig volt itt mert az edző nem volt vele megelégedve így csak egyszer találkoztunk most is magyarországon van. Azóta is beszélgetünk. Majdnem minden nap és a telefonszám csere is megvolt....... a baj csak azt hogy a héten 6 napot dolgozik és elég távolt vagyunk egymástól... ha egyszer meglátogatjuk egymást akkor 2 napot szeretnénk együtt tölteni.... szegén nem ismeri az országot de képes lenne eljönni hozzám (szerintem ez nagy "áldozat" a részéről) mindig keressük a legjobb napot és most megvan..... a jövőhétvége ez első hétvégéje ami szabad végre.

most mégis van egy fontos kérdés érdemes találkozni vele? nem fog kihasználni? és ha találkozunk milyen programokat ajánlotok?? még moziba is feliratos filmre tudnunk csak menni :S segítsetek

mi a véleményetek??


2011. febr. 26. 19:42
 1/1 anonim ***** válasza:
Kihasználna? Szerintem maximum te tudnád őt.. Program meg télen sajnos nem sok van, de szerintem minenképpen olyat keressetek, amiben nem akadály a nyelvi különbség..
2011. febr. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!