Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randizzak Vele? (bővebben lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randizzak Vele? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel 3 évvel ezelött jártam, de akkor nagyon csúnyán becsapott és megcsalt. 2hónapja nincs jelenleg kapcsolatom és ezt ő megtudta. Azóta megint megkörnyékezett. Sms, beszélgetések...tegnap együtt mentünk bulizni. Megakart csókolni,de én nem hagytam. Nagyon tetszik mai napig a srác...., csak félek, hogy megint pofára esek...Nem tudom, hogy közelebb engedjem magamhoz vagy küldjem el...?? 20/L
2009. szept. 12. 18:23
 1/6 anonim válasza:
ilyen velemis előfurdult:S volt egy 3 hónapos kapcsolatom szakitottunk mert bartom megcsalt aztán összejöttem egy másik sráccal de veelis szakitottam rá körülbelül fél évre a volt pasim akivel 3 hónapig jártam elkezdett hivogatni meg minden aztán összejöttem vele de pofáraesetm megin megcsalt:S többet nm,jövök össze volt pasimmal az biztos! enmtom h ez neked hasznos volt-e csak gondoltam leirom:D
2009. szept. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"Hogyan lesz valakiből régi szerető? Szakítással. A szakítás pedig rémesen kínos. Bármelyik oldal is kezdeményezi, végül is halálos sértés hangzik el, az, hogy valaki nem kell többé. Ennek a sértésnek súlya van - ilyet komolytalanul senki sem mond. Erre a sértésre nincsen bocsánat.


Szánalmas indokok azok, amik miatt felhívják a régi szeretőt: lustaság és kétségbeesés. Aki túl van élete első szerelmén, akinek önbecsülése és tartása van, az nem tesz ilyet. Mielőtt megtennéd tedd fel a kérdést: Csak ennyire vagyok képes?


A régi szeretőnek nem emlékszem a nevére. A régi szeretőtől tartózkodom. A régi szeretőre nem gondolok. A régi szeretőről nem beszélek."


tényleg bocsi.

2009. szept. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ehhez ismerni kéne a körülményeket. Ha megcsalt előfordulhat hogy megint megcsal, de ha te is szereted és ő is szeret beszélj vele és meglátod mi lesz.
2009. szept. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szerintem főként csak testi kapcsit akar....azt én is csak mi van akkor ha többet...?? Én nem akarok többet!!
2009. szept. 13. 18:10
 5/6 anonim ***** válasza:
De most nem értelek, te nem akarsz tőle semmi többet....??? És attól félsz hogy megcsal????
2009. szept. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tehát csak testi kapcsOLAT (sírok) hoz nem tudsz könnyedén találni egy jóképű fickót, csak annyira vagy képes hogy egy exnek engedd magad újra kihasználni? Anya neked súlyos önértékelési problémáid vannak. Akármilyen kapcsolatot is akarsz felejtsd el a régit, keress újat.
2009. szept. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!