Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Szívesebben járnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szívesebben járnátok egy DJ-vel, mint egy olyan sráccal akit aznap ismertetek meg a buliban?

Figyelt kérdés
Ha az említett DJ igényes külsőnek örvend (jól öltözködik, a haja is jó, meg ilyenek), akkor nagyobb esélye van mint pl. egy májer/műmájer partiarcnak?
2011. febr. 26. 20:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy, hogy DJ vagy sem,ha vonzódom hozzá, akkor vonzódom, attól függetlenül, hogy szórakozni, vagy dolgozni van ott :)
2011. febr. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A pénzes r*bancok igenXD Aki nem tudja mennyit keres egy DJ addig nem foglalkozik vele.
2011. febr. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
48%
ez komoly ez a kérdés? mi bajod van .. ? munkájától függ, hogy kit választasz.. ? hány éves vagy?
2011. febr. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

17 éves vagyok, és DJ. Nem vallom magam rondának, sztem az átlag fiúk szintjét lazán verem. Arra vagyok kíváncsi hogy egy lány(értelmesebb fajta, nem taknyos diszkóp*csa) szívesebben összejönne-e velem így. Mivel a lányok szeretik az "extrém", nem mindennapi dolgokat, és valljuk be hogy DJ-ből sincsen olyan sok. Mármint a jó DJ-kből, főleg akiknek saját zenei stílusuk van, és nem divatzenét játszanak.


U.i.: A kérdésemet kiegészíteném azzal hogy producer is vagyok, magyarul saját zenéket is írok.

2011. febr. 26. 21:59
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Az egyediség mindig jól jön, mivel van érdeklődésed ezáltal egyedibb a személyiséged. Csak ezért viszont szerelmet senki sem fog érezni, de az biztos, hogy ez pirospont.
2011. febr. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

végre egy értelmes válasz ;)

persze nem arra gondoltam, hogy "én vagyok itt a dj, szeress belém...."

hanem egy téma beszélgetéskor, főleg hogy a zenéről bárkivel lehet beszélgetni, mivel azt mindenki szereti.

viszont erre allergiás is vagyok, főleg ha valaki bármiféle ismeret, tudás nélkül a zenei ízlésemet/stílusomat fikázza, és ő meg jön sp-vel, meg a többi divatb*zival, akiket a viva meg a többi szennymédia futtatott fel

2011. febr. 26. 22:33
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is szerkesztek zenét:) Te milyen progit használsz? Én a propellerhead reason-t szeretem használni.
2011. febr. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Fl Studio 9, és Ableton Live 8


inkább az fl-t használom, de át akarok állni az abletonra a live actok miatt, meg venni egy akai kontrollert mellé

2011. márc. 1. 12:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!