Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Találkoznátok olyan pasival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkoznátok olyan pasival akit a neten ismertetek meg?

Figyelt kérdés
Kb 2-3 hónapja megismertem egy srácot a neten, kedvesnek meg aranyosnak tűnik. Több száz kilométer választ el bennünket, de ha megoldható lenne találkoznátok vele?
2011. jún. 22. 16:17
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Nem. Egyszer már megszívtam..csoda, hogy most itt vagyok. Ő is több hónapig fűzött..
2011. jún. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
nem. egyszer találkoztam egyel, de oltári csalódás volt. kocka, se élet, se barátok, csak a neten, és örül, ha vk hozzá szólt, uh mondanom se kell, egyből "belémszeretett"...
2011. jún. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
bocs, eggyel :)
2011. jún. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Én is megismerkedtem egy fiúval neten, több mint fél évet beszélgettünk mielőtt találkoztunk... több mint 3 éve járunk.
2011. jún. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Fiú vagyok , velem elég sokan ismerkednek és találkozni is akarnak velem :) sztem ez fiútol függ, bár lehet azért akarnak mert szétbulizom az agyam , sok a barátom , és a lányokra is odafigyelek ;) de szerintem sok fiú csak teteti az agyát közben meg 1 nagy kocka ;) na mind1 :))
2011. jún. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
tavaly nyáron vett fel egy srác msnre, hetente 4-5x beszéltünk, októberben találkoztunk, 8 hónapja járunk :)
2011. jún. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Egyelekmeg,egyel! vagy 1-el XDDD
2011. jún. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Igen, 1 hétig leveleztem fb-on egy sráccal,majd találkoztunk. 4 hónapja vagyunk együtt. :)

De több 100 km-es taliban nem lennék benne, nem jön be a távkapcsolat.

2011. jún. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Egy esélyt mindenki megérdemel, különösen akkor, ha korábban szimpatikus volt. A kockagyűlölethez meg annyit tennék hozzá, hogy a legtöbb kocka csak addig kocka, amíg nincs jobb dolga.


(Egy kocka :P)

2011. jún. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Megoszlanak a vélemények...
2011. jún. 22. 16:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!