Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy lehetek ennyi ido utan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetek ennyi ido utan meg mindig szerelmes bele? Hogyan felejthetnem el?

Figyelt kérdés
Szoval van egy srac akit mar egesz kiskormtol ismerek, most 20eves, en 17. Nagyon bonyulult egyeniseg es mar 2eve szeretem remenytelenul. Nemtudom mi vonz benne azonkivul h kulsoleg tetszik es nagyon ritka modon inteligens. Ebben eddig talan meg nemsok erdekesseg van a srac jellemzeseben, kovekeznek a negativumok: dohanyzik, iszik, 3sulibol kidobtak, igy meg erettsegije sincs.Joforman hajlektalan, eddig egyedul elt szulei regi hazaban mert azok 2eve kulonkoltoztek, nemreg levagtak toluk az aramot es azota hetrol-hetre vmelyik haverjanal csovezik.Latszolag semmi ambicioja, eletcela sincs, egyik naprol a masikra el pedig ebben a korban mar el kene gondolkozzon az eleterol... Ezenkivul hihetetlenul ineteligens es okos. Rossz latni, h mennyire elrontja az eletet ilyen tehetseg mellett. Sokan talan nemis alaptalanul egy luzernek konyveltek el ezekutan, de en megsem tudok ra ugy gondolni. Nagyon szeretek a kozeleben lenni,orakig beszelgetni vele. Ilyenkor mindig arra gondolok hogy legszivesebben raugranek, vagy csak lassan gyengeden megcsokolnam, de megsem merem soha megtenni mert nem latom annak a jeleit, hogy o is hasonloan erezne. Sokak szerint reg el kellett volna felejtenem egy ilyen "senkit" akinek latszolag semmi jovoje sincs az eletben. Tanacsokra lennek kivancsi, hogy ti mit csinalnatok a helyemben? Egyszeruen el kell felejtenem annak ellenere, hogy ennyire szeretem? Vagy kezdemenyezzek hatha megis o is hasonloan erez? es akkor talan hatassal lehetnek az eletere, hogy kezdjen vele valamit?
2011. febr. 27. 06:12
 1/8 anonim ***** válasza:

Lehet benne valami, hogy egy lökés kell, hogy elinduljon valamerre.

Sok ilyet láttam már, hogy Nő nélkül a férfi elveszettnek tűnt.

Lehet, hogy semmi érdekeset nem talált még az életben.

Próbáld meg, mert az sem jobb, ha csak évekig ezen tipródsz. Sok sikert.

2011. febr. 27. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Azért vagy belé szerelmes, mert jól néz ki. Megoldás: keress vkit, aki még jobban néz ki!
2011. febr. 27. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

8:01: elolvastad te egyáltalán a leírást?


Az elsőnek van igaza. Próbáld meg. Ha te is tetszel neki, akkor tényleg talán adhatsz egy lökést az életének. Ha pedig nem, akkor legalább megtudtad, és könnyebb lesz elfelejteni.

Sok sikert!

2011. febr. 27. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kicsit Alekosz jutott eszembe a bemutatásról, persze azon kívül, hogy jól néz ki...:-)
2011. febr. 27. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
koszonom az eddigi valaszokat. 8:01-biztosan nem csak a kinezete tetszik, ennel sokkal tobbrol van szo. O a legjobb fiu baratom, tudom rola, hogy csak olyannal jarna akit szeret, eddig 2kapcsolata volt es midketto tobb mint egy evig tartott...szoval nem olyan "egyejszakas" csajozos tipus. Szoval ha mindeddig csak baratok voltunk hogyan probaljam meg a tudtara adni, hogy en ettol tobbet szeretnek? Nem akarok tulsagosan nyomulni, csak epp a minimummal kifejezni ugy hogy megertse
2011. febr. 28. 00:48
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem van egy olyan sajátos filozófiám ezzel kapcs, hogy egyes emberek pont a másik nem reménytelenségébe/hátrányaiba/hibáiba szeretnek bele. Én pár éve ismerkedtem meg egy csajjal, akkor sokáig lelkileg rám tudott csak támaszkodni, meg sok mindenről panaszkodott nekem, de úgy őszintén, s engem pont ez fogott meg benne, de nagyon erősen, szóval tartsd vele a kapcsolatot mindenképpen.
2011. márc. 1. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

uh hát én tuti nem kezdenék 1 olyan sráccal akinek baromi szar az élete akkor se ha helyes

szerintem keres valaki mást

SORRY..

de ez az igaszság

2011. márc. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

02:51-el egyetértek, van olyan hogy valakit pont a másik hibája fog meg (meg persze még sok más, de az is).

Megértelek kérdező én is voltam már ilyen helyzetbe. Szerintem add a tudtára hogy bejön neked. De csak óvatosan, nehogy ne legyen belőle semmi és a barátságát is elveszítsd.

2011. márc. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!