Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Volt már olyan, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy egy olyan valakibe voltál/vagy szerelmes, aki egy cseppet sem kedvel téged, és nem érdekled? :S? Milyen érzés volt, hogy bírtad, mit tettél?

Figyelt kérdés
2011. okt. 30. 09:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Amikor szerelmes voltam, kivétel nélkül mindig így volt. Szar érzés volt, tenni nem nagyon tudtam semmit, de már kezdem megszokni.
2011. okt. 30. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen már volt ilyen, beleszerettem egy többgyermekes családapába, mert úgy láttam, hogy érdeklem őt, de aztán kiderült, hogy csak szórakozott velem... :/
2011. okt. 30. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Volt. Sz*r volt. Elmúlt.
2011. okt. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát igen ez szívás... Nekem olyan még nem volt hogy szerelmes voltam, de az már megesett hogy olyat néztem ki magamnak aki egyáltalán nem foglalkozott velem... Elég rossz érzés, de ilyenkor próbáltam másra koncentrálni, és nem gondolni az illetőre. Úgy éreztem nem vagyok elég jó neki.
2011. okt. 30. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Igen, ez velem is mindig így van, de fel a fejjel! Én mindig azzal bíztatom magam hogy még előttem az élet és majd ha eljön a maga idelye akkor találni fogok valakit aki értékel és én is őt. Lehet hogy ott van a szemed előtt csak vak vagy észrevenni! :) Tudom hogy vannak mindenkinek mély pontjai és nem könnyű kimászni belőlük, de hirtelen semmit sem lehet, mindenhez idő kell.


15/L

2011. okt. 30. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Velem is tortentek ilyen dolgok...a suliban volt egy srac aki egy evvel nagyobb volt nalam..en eltem haltam erte..1 evig ugymond szenvedtem mert mas lanyokkal "szorakozott" vagyis veluk foglalkozott...azutan elertem a kovetkezo evben hogy velem is beszelgesen es "torodjon" ..ez mind szep volt es jo de most hogy 9 edikes ..az egoja magasba szalt hogy o a kicsiknek nem is koszon meg ilyesmik ...es igy velem mar szoba se all, meg koszonni se koszon...szoval hat eleg "szep tortenet" de megesik :) es meg volt par pelda ilyenre de ahogy a mondas mondja "a szerelem ol,butit es ny
2011. nov. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

az utolso vagyok...nem tudtam befejzni :D

"A szerelem ol butit es nyomorba dont"

14/l

2011. nov. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!