Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez nagyon hosszú lesz, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nagyon hosszú lesz, de könyörgöm olvassátok el?

Figyelt kérdés

Egyáltalán nem tartozik ide a kérdés, majd törlöm csak szépen kérlek titeket adjatok választ..


15éves fiú vagyok. 8éves korom óta nézek focit. Fél éve bekerültem egy olyan társaságba, ahol a pénz fontos szerep de nekem nincs olyan anyagi hátterem mint nekik, ezért elkezdtem sportfogadni [többnyire interneten]. Jól indultak a dolgok, 50ezres profitot csináltam szépen alakultak a dolgaim, boldog volt az életem.. aztán elbuktam mindent, 90ezres mínuszig.


Nem vagyok gazdag, de leszarom azt a rohadt pénzt.. csak ebbe a krva világba nem lehet másképp boldogulni mert egy LÁNY SE A KÉT SZÉP SZEMEDÉRT FOG BELÉD SZERETNI.. ahhoz menőnek kell lenned, és gazdagnak és én egyik se vagyok.. egy vesztesnek miért lenne bnője?


A bukás óta teljesen lehangolt lettem, kifordultam magamból.. nincs jókedvem, öngyilkosság közeli gondolataim vannak, pedig nagyon szerető családom van és mondhatnám majdnem mindenem meg is van.:(


teljesen depressziós állapotba vagyok, edzésekre se járok [foci, kondi] mert teljesíteni se tudok. A hangulatom nem függ össze a bukássorozattal, mert a plusz alatti időszak alatt tört el bennem valami, azóta nem járok edzésekre..:(


Mihez kezdjek? forduljak pszichológushoz?


baráti körömmel már nem is nagyon akarok beszélni, egyszerűn SEMMI ÉRZETEM NINCS, elegem az egész életből csak csalódás az egész..:(


Valaki segítsen már.. teljesen magam alatt vagyok :( ilyen nem létezik..


2011. márc. 1. 01:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%

Próbáld meg elfelejteni ezeket az embereket és keresni másokat.

És foglalkozz valami értelmesebb dologgal... mert így tényleg nincs semmi, aminek értelme lenne.

Az axiómáid meg gondold át, ez az "egy lány sem fog belém szeretni a szép szememért" egy kicsit szíven ütött. Ha ez igaz lenne, ma sokszoros milliomos lennék, mert egy kőgazdag pasi próbált elcsábítani tavaly a páromtól, akivel nincs semmink a világon. Szóval ez egyszerűen nem igaz :)

2011. márc. 1. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%

aludj egyet. aztán keress valakit akinek szóban is elmondhatod. az sokat segít. a pénz meg szard le nem erről szól az élet. nekem ami pénzem volt mindig elvertem. egy fityingem sincs. öregebb vagyok mint te néhány évvel. az iskolát se végeztem el.

a sport segít kikapcsolódni. járj el edzésekre mindenképp.

a zene is segít. kikapcsolja az agyad.

én drogos voltam.

2011. márc. 1. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Moszuke ***** válasza:
100%

nem hajnal 1kor kéne, ilyenkor senki sincs már fent itt.

nos.. tudod erre annyit mondanék, hogy örül, hogy szeretetteljes családod van.

nekem ez nem adatik meg... tudod te milyen fos ha az ember arra döbben rá, hogy nem érzi, hogy szeretik.. hogy nem fontos a szüleinek?... hát hidd el szarabb mint az, hogy nincs pénzed és barátnőd.

csak ennyit tennék hozzá.

az embernek mindig az kell tudod amit nem kap meg:)

csak gondolj rám, és mosolyogj!:)

2011. márc. 1. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
95%

fogadásból nem élsz meg soha,csak úgy h te vagy a buki.

ez 15 évesen kizárt.ha meg buki leszel oda komoly ismerettség kell,h ne húzzák ki a beledet.ilyenkor a te esetedben nyelni kell és kész.jobb ha megszokod,mivel sok ilyen lessz még az életedben.idővel elmúlik.a lányokról meg annyit,akinek tetszel azt nem érdekli a pénzed.én a te korodban 2000 ft ból mentem el discoba,és 20 éves lányokkal történt ez az.még italt is fizettek.ha sírsz attól jobb nem lessz.takaródjál vissza edzeni,járjál iskolába.nyelvet tanulj,csinálj jó szakmát és kotródj el ebből az országból.ez a legjobb amit tanácsolhatok.és nem hülyeség.én a jó szakmámmal meg a jó fizetésemmel nem érzem itt jól magam,mert kaki az egész ország.

most meg húzzál aludni,és lefekvés elött gondolkodj el azon,h mit akarsz az élettől!

24/ff

2011. márc. 1. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

hééé!

nyugi. rossz társaságba kerültél es ott vszinuleg rossz lanyok vannak. nem a penzedert fognak szeretni. latszat. persze van ilyen is. de ne ezt keresd.

15 evesen ne itelj. hidd el tul vagy a nehezen. csaladoddal beszeltel mar a penzrol? ha nem meg kell tenned. ugys tudni fogjak.

szerintem valts sulit. ez valamennyire egy lelki tiszta lap. es szedd ossze magad nehagyd hogy legyozzan a szomorusag. pontosan tudom mit erzel. hasonlo volt nekem is. stressz, depi, es mindjar szetrobbansz... ismeros.

de kerlek menny el edzesre. a testednek szuksege van ra. a lelkednek meg a testedre. gondolok rad. ees negylevego :)


egy 15 eves lany

2011. márc. 1. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Hú pajti, te aztán rendesen tévúton jársz.


Akkor vegyük sorra a dolgokat. Hosszú lesz, de kérlek, olvasd végig!

A szerencsejátékok úgy lettek kitalálva, hogy összességében ne Te vidd el a hasznot, hanem a játék szervezői. Lehet, hogy átmenetileg tudsz belőle egy kis pénzt szerezni, de egy-két ritka kivételtől (mondjuk a lottóötös nyertesek) eltekitve szerencsejátékból még senki nem gazdagodott meg. Sportfogadásból, ahol relatíve keveset lehet nyerni, főleg nem fogsz meggazdagodni.

Másrészt már bocs, hogy ezt mondom, de nagyon rossz körökben mozogsz. Nekem sincs valami hű de nagy vagyonom, havi 90 nettóból élek, mégis vannak barátaim, most éppen nincs csajom, de nem szoktak elfordulni tőlem a nők, van munkám, amiben sikeres vagyok, van hobbim.

Nagyon rosszul látod, hogy a csajok csak a pénzre mennek. Igen, van olyan hölgy, rengeteg, aki csak azt nézi, hogy mennyire márkás göncökben jársz, hogy milyen frankó az autód, hogy hétvégén el tudtok-e költeni egy kisebb vagyont buli címén. Sok ilyen van. Ezeket meg is kaphatod, ha van pénzed, na de valóban megkapod ezeket a csajokat. Ha összejössz egy ilyen csajjal, akkor ő valóban veled jár? Nem pajti, ő csak a pénzedet szívja, te csak egy eszköz vagy neki. Nem tudom, hogy vagy vele, de én a normális nőket jobban szeretem, mint a k*rvákat. (Mert tágabb értelemben véve számomra akik a pénz miatt vannak valakivel, azok k*rvák.) Vannak rendes csajok, csak meg kell találni őket.

Az meg, hogy mennyire vagy vesztes, nem a pénzeden múlik. Hanem azon, hogy mennyire tudod kihasználni a lehetőségeidet. Keress olyan barátokat, olyan társaságot, akik számára a valódi értékek a fontosak, és nem a pénz. Persze, nyilván nem az elit focisulijában fogod őket megtalálni.

Ha majd lesznek olyan barátaid, akik magadért kedvelnek, és nem a pénzedért, ha majd értékelni tudod az emberi értékeket, akkor hidd el, jobban fogod érezni magad. Lesznek barátaid, lesz csajod, miegymás.

Szóval ne ess kétségbe, csak lépd meg azokat a változtatásokat, amiket fentebb mondtam.

2011. márc. 1. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
90 ezer mínusz? 15 évesen? Bazki, nekem ennyi idősen kb 5 ezer volt a zsebpénzem havonta, az valamivel többet ért mint ma, de nem sokkal. 90 ezer ma egy havi fizetés, amit te el tudsz b.szni, és azt mondod hogy nem vagy gazdag?
2011. márc. 1. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Gladiat0R* ***** válasza:

Haaat...


Eloszor is: verd ki az ongyilkossagi otleteket a fejedbol...


25 evesen -90e minusz. Ez kicsit kemeny, de megtortent, mar nem tudsz segiteni rajta.


Lehet, hogy hulyesegnek hangzik, de en elmondanam a szuleimnek ha ez tortenne.


Tudom felsz tole, en is ezt tennem, de nekik tudni kell errol.

Ok sokat tudnanak segiteni.

Edzeni menjel vissza, az segit kikapcsolodni es jobban is tudsz koncentralni a tanulasra, ami a leglenyegesebb a te korodban!


Tudom ezek nem hangoznak jol, de igy van!


Ezzel a rossz barati korrel en egybol szakitanek es keresnek 2-3 csendesebb igaz baratot.


Ezek mindennel tobbet ernek!


A csajok meg sose a penzt nezik ennyi idosen!!!

2011. márc. 1. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 napietus ***** válasza:

az jó dolog, ha sok pénzt szeretnél keresni, mert azt mutatja, hogy van Benned ambíció. de időd is van még, rengeteg. ne a fogadásokból akarj gazdag lenni, hanem koncentrálj most arra, hogy jó szakmád legyen, és később ne legyenek anyagi gondjaid.


lányokról: azok a pasik, akiknek sok a pénzük, egy idő után kiszúrják a pióca-típust. ha eljutsz odáig, majd Te is kiszúrod őket. és akkor azok a lányok már nem is fognak kelleni. a pénzt ugyanis megszerezni még mindig sokkal könnyebb, mint megtartani. és ehhez ezek a lányok nem a megfelelő partnerek.

2011. márc. 1. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan a "két szép szemed miatt" fog beléd szeretni. Persze, ha szerelemről van szó és nem érdekekről...
2011. márc. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!