Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tovább vagy van valami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tovább vagy van valami tippetek még ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Van egy srác akit tévedésből jelöltem be facebookon és ügye kiderült hogy nem öt kerestem, de mégis el kezdtünk beszélni és tök fura volt mert olyan nekem még sose volt hogy egy teljessen ismeretlennel hoszú orákon keresztül beszélek , de nem csak ez a hogy hívnak? hol laksz? ... hanem télleg élveztem már több hete vele beszélek de mikor fönnt van még mindig tudunk 2-3 órát beszélni... szal jol elvagyunk... és mikor itthon vagyok minden percben megnézem hogy válaszolt-e már... szoval elég rendessen beleszerettem . Szívesen találkoznék vele csak az a baj hogy 500 km van köztünk és én nagyon szeretnék találkozni vele, csak nem tudom hogy hogy adjam neki elő meg hogy milyen ürügyel ...
2011. márc. 1. 18:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Őszintén. ha nem szeret nem éri meg 500km-et menni csak úgy.
2011. márc. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

mond el neki a szitut. hogy szivesen latnad, hivd meg. ha eljon bejosz neki rendesen ;) ha nem, akkkorse utazgattal feleslegesen...


szoritok majd irj mi volt!

2011. márc. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem éri me ilyen távkapcsolatokban élni. Minden hétvégén fogsz 500 km-t utazni hogy vele lehess? Na ugye. Meg az sem biztos, hogy szeret, akkor meg nem is éri meg.
2011. márc. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!