Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van valami tippetek ezzel a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valami tippetek ezzel a szituval kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Hello, szóval, nem vagoyk kezdő a szerelemben de ez most egy olyan helyzett lett amit nemértek egyáltalán, összejöttem egy lánnyal(2 nappal azután, hogy megismertem) akit amint megláttam megszerettem és ma(szal úgy hogy tegnap jötünk össze) lekoptatott, azt mondta, hogy nagyon szeret de ez neki gyors(Nekem is) de amint jobban megismer folytatjunk, csak lekoptatott, vagy van esély?
2010. máj. 3. 19:25
 1/8 anonim ***** válasza:
majd nemsokára rájössz, de nem értem hogy 2 nap után hogy lehet összejönni egy csajjal, mert ez biztos hogy ilyen hamar nem lehet szerelem
2010. máj. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

"de amint jobban megismer folytatjunk"


Hát ezt már Te is megválaszoltad magadnak úgy ahogy.

Szóval ennek alapján, szerintem van esélyed. Hajrá.

2010. máj. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

hát attól függ,mi számit gyorsnak? mit csináltatok? az hogy megszeretne ismerni,de volt csok,az nem gond szerintem.de ha már sexelni akartál,az nem olyan jo dolog,igy elsö 2nap után. menjetek el sétálni,csavarogni,itt a jo idö,lehet soakt beszélgetni a szabadban,de ha csok is sok neki akkor légy türelemmel,de ne sokáig,mármint a csokkal,mert akkor ott már gikszer van.

24l

2010. máj. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, de ez a 2 nap nekemis nagyon furcsa volt(Teljesen lesokkolt mindene(belső tulajdonság)) És nagyon félek hogy ezzel a majd fojtatjukkal csak lerázott
2010. máj. 3. 19:30
 5/8 A kérdező kommentje:
Neeem, meg is mondtam neki h nem azért jön be mert le akarok vle feküdni v ilyenek, és igen csók volt, meg sok sok jóleső bók
2010. máj. 3. 19:31
 6/8 anonim ***** válasza:

én két évig jártam egy csajjal és csak a harmadik hónapban mondtam neki hogy szeretem


tudod olyan hogy szerelem első látásra olyan létezik rengeteg alkalommal előfordul

de olyan hogy KÖLCSÖNÖS szerelem első látásra...milliárd az egyhez az esély

2010. máj. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Figyelj, ha csak lekoptatott, akkor nem fog keresni többé. Tegyél 1-2 próbálkozást találkozás terén, és ha ezek után sem keres meg magától semmilyen formában, akkor game over.
2010. máj. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi emberek, most reménykedek^^
2010. máj. 4. 01:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!