Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy mondanád el hogy nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondanád el hogy nagyon szereted de nem ugy?

Figyelt kérdés

egy srac nagyon szerelmes belem, 3 evvel idosebb odaig kene lennem de nem o az. de az egyik legjobb haverként nézek rá imadom telleg. vee lehet legjobban dumalni.


hogy ertessemmeg vele hogy szeretem de nem tudok bele szerelmes lenni?


nem akarok vele összeveszni. :$


2011. márc. 2. 20:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Velem ugyanez volt pár hónapja. Legjobb barátom.. Elmondtam neki, hogy nem az ő hibája, tényleg nem, de nem tudom elképzelni magunkat többnek.

Semmiképp ne mondd, h szeretlek, de nem úgy..meg hogy attól még lehetünk barátok. Az a legköcsögebb dolog szerintem. Én megmondtam neki, hogy majd ha gondolja beszélhetünk, mármint ha úgy érzi, hogy minden okés lehet megint..

Ehhez képest amúgy két hétre rá leribancozott, nem köszönt csak a mellettem álló személynek és a többi.. Pedig szerintem ennél kíméletesebben nem lehet elmondani, hogy semmi többet :S

Mostmár egész jól elvagyunk, persze nem legjobb barátok, de legalább egész jókat beszélgetünk:D

nem tudom veletek mi lesz. De kalkuláld bele, hogy bármit mondasz, megeshet, hogy megsértődik(persze nem csoda).

Remélem tudtam segíteni 16/L :D

2011. márc. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
koszonom szepen. megnyugodtam h nem es vagyok csak iyen helyzetekre kepes. :)
2011. márc. 2. 20:28
 3/5 anonim ***** válasza:
"Szeretlek, de nem tudok beléd szerelmes lenni." Így pont jó lesz.
2011. márc. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hahahahahaaa ez egy szép álom, ha azt mondod neki, látszólag úgyis azt fogja mondani, nincs semmi baj, de belül nincs semmi baj, csak nagyon rosszul esett, nagyon nagyon nagyon, szerelmes, te meg azt mondod neki ne, szerinted örülni fog majd? Szoval ne számíts arra, hogy minden happy lesz.
2011. márc. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

fiú lány barátság nincs. mármint több mint 1 hétig. aki mást mond hazudik. vagy a másik ember hazudik neki. én azt mondom amilyen egyszerűen, érthetően csak tudod, mond el neki, hogy esélye sincs. jobb egy headshot, mint késszúrásokat érezni hosszú ideig. nem lesz hepi, deha értelmes a srác egy idő után lenyugszik és tényleg barátként tud majd kezelni.


csak nehogy átverd az apró gesztusokkal, mert a szerelmes fiú mindenhol a reményt látja

21/f

2011. márc. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!